Czesław Niemen - Mieszko i Dobrawa jako pocz tekst piosenki - Teksciory.pl

Czesław Niemen: Mieszko i Dobrawa jako pocz

Tekst piosenki

Brak wideo

Czesław Niemen

Teksty: 73 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czesław Niemen: Mieszko i Dobrawa jako pocz

Nie ma dzisiaj tutaj Mieszka.Mieszko tutaj już nie mieszka.Lecz w umysłach prostych ludzizachwyt i zdumienie budziDał korzenie, dał począteki wprowadził nowy wątekw tej historii, co do dzisiajmęczy Sławka, bawi Krzysia,dziwi także Wiesia brata(choć ma ledwo cztery lata)Ów nasz wielki protoplastanie posłuchał ojca Piasta,ani matki swej Rzepichy(chociaż jedli z jednej michy)i ku wielkiej ich rozpaczyna Dobrawę chętnie baczył.Baczył? Mało powiedziane!Więc gdy tylko nastał ranek,wyjście pozostało jedno:chrzcić i żenić się z królewną.Wiwat Bolek i Królowa!lud miłości zawtórował.I tak do dnia dzisiejszegonie ma króla mądrzejszego.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Czesław Niemen: Mieszko i Dobrawa jako pocz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czesław Niemen: Mieszko i Dobrawa jako pocz

 

Skomentuj tekst

Czesław Niemen: Mieszko i Dobrawa jako pocz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Korzenie w bagnie Białas / White 2115
  „Człowiek strzela z zimną krwią i się niczym nie przejmuje przecież to nie jego broń przecież to Bóg nosi kule Wszystkiemu są winni inni My skąd, my skąd Wszystkiemu są winni inni My skąd, my sk”
 • Break My Heart Myself (feat. Travis Barker) Bebe Rexha
  „Hello, my nam eis Stevie Actually i’m lyin’ it’s really Babe It’s the meds, they make me really sleepy Klonopin; my friend She numbs the feelin’ My doctor upped my dosage My mom felt bad sos h”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Mieszko i Dobrawa jako pocz - Czesław Niemen, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Mieszko i Dobrawa jako pocz - Czesław Niemen. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czesław Niemen.