Czesław Niemen: Pami

Tekst piosenki

Brak wideo

Czesław Niemen

Teksty: 73 Tłumaczenia: 0 Wideo: 19

Tekst piosenki

Czesław Niemen: Pami

Pamiętam ten dzień jak dziś padał deszcz A ty stałaś tuż obok mnie Tylko wciąż nie wiem czy to był szept, czyżby deszcz Powiedział wtedy: kocham 1. Pamiętam, że wiatr jak dziś smagał w twarz A deszcz zmywał dziś twoje łzy Lecz nie deszcz i nie wiatr, wiem to ty wtedy tak Mówiłaś: kocham, kocham, mh-hmWięc dlaczego dziś nic nie mówisz Nic nie mówisz teraz mi Gdy ja tak czekam na znak, tyle dni Czy to znaczy, że nigdy już nie usłyszę tamtych słów I wspomnieniem będę ży-ył, cóż 2. Pamiętam ten dzień jak dziś padał deszcz A ty stałaś tuż obok mnie Ale już nie wiem sam - może to jednak deszcz Okłamał wtedy mnie, mh-hm
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Czesław Niemen: Pami

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Czesław Niemen: Pami

Skomentuj tekst

Czesław Niemen: Pami

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pami - Czesław Niemen, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pami - Czesław Niemen. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Czesław Niemen.