Dark Tranquillity: Silence, and the firmament withdrew

Tekst piosenki

Brak wideo

Dark Tranquillity

Teksty: 79 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Dark Tranquillity: Silence, and the firmament withdrew

Make all the cold trees mourn their branches frozen in sightless motion Waving, reaching for the whipping rain There was silence and the firmament withdrew revealing all, shamelessly and swiftly In carmine and crimson stood flaming the sky the relics of myths that exploded and died Dismantle the sun and the stars in their rise and rend from the skyline the black in our eyes The skyline so empty all but one, nonexistent Words were not, nor gesture, thought or life, the skydancers laid slain and old The firmament in perpetual withdrawal Lux Aeterna - sing unto the world.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dark Tranquillity: Silence, and the firmament withdrew

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dark Tranquillity: Silence, and the firmament withdrew

Skomentuj tekst

Dark Tranquillity: Silence, and the firmament withdrew

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Silence, and the firmament withdrew - Dark Tranquillity, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Silence, and the firmament withdrew - Dark Tranquillity. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dark Tranquillity.