De Mono: Tak blisko Ciebie

Tekst piosenki

Brak wideo

De Mono

Teksty: 106 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22

Tekst piosenki

De Mono: Tak blisko Ciebie

Tak daleko, dalekotak daleko stądtak daleko, dalekobędzie teraz twój dom/będzie nowy twój dom/tak daleko, daleko ... Weź sobie kawałek mojej białej koszuliskrawek materiału zaznaczony pocałunkiembędziesz go mogła do siebie przytulićkiedy rozstaniemy się na dłużejtak daleko, daleko ...Ja od ciebie dostanę kawałek sukienkitę którą najbardziej ze wszystkich kochałemskrawek materiału w kolorze zieleniktórym mnie przykrywałaśkiedy przy tobie spałemKtórym mnie przykrywałaśkiedy przy tobie spałemi kiedy nam jeszcze trochę czasu zostaniezabierzemy jeszcze kilka przedmiotówczy jesteś gotowa na to długie rozstanieJa nie jestem jeszcze gotównie jestem jeszcze gotów /4
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

De Mono: Tak blisko Ciebie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

De Mono: Tak blisko Ciebie

Skomentuj tekst

De Mono: Tak blisko Ciebie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównicę, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst kolory de mono pdf
 • tak blisko ciebie
 • tak daleko daleko bedzie teraz moj dom
 • demono tak blisko
 • tak blisko ciebie mam jak to dobrze tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak blisko Ciebie - De Mono, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak blisko Ciebie - De Mono. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - De Mono.