Deborah Cox: Just be good to me

Tekst piosenki

Brak wideo

Deborah Cox

Teksty: 60 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Deborah Cox: Just be good to me

Friends tell me I am crazy That I'm wasting time with you You'll never be mine That's not the way I see it 'Cause I feel you're already mine Whenever you're with me People always talk about Reputation I don't care what you do to them Just be good to me (Oooohh) Friends are always telling me You're a user I don't care 'bout your other girls Just be good to me You may have many others But I know when you're with me You are all mine Friends seem to always listen To the bad things that you do You'll never do that to me People always talk about Reputation I don't care what you do to them Just be good to me (Oooohh) Friends are always telling me You're a user I don't care 'bout your other girls Just be good to me Life Is a game of chances So I'll take my chance with you And you, I won't try to change We Talk about it, and I'd Rather have a piece of you Than to have all of nothing So just be good to me And in the morning Just be good to me In the afternoon, oh baby Yeah Just be good to me (Oooohh) I'm not the jealous type I won't let you down When you need me I'll be around I'll be good to you You'll be good to me We will be together Be together Friends are always telling me You're a user I don't care 'bout your other girls Just be good to me (Oooohh) I'm not the jealous type I won't let you down When you need me, babe I'll be around I'll be good to you You'll be good to me We will be together Be together
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Deborah Cox: Just be good to me

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Deborah Cox: Just be good to me

Skomentuj tekst

Deborah Cox: Just be good to me

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Just be good to me - Deborah Cox, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Just be good to me - Deborah Cox. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Deborah Cox.