Decadent Fun Club: UFO

Tekst piosenki

Decadent Fun Club

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7
Profil artysty

Tekst piosenki

Decadent Fun Club: UFO

Decadent Fun Club prezentuje utwór "UFO".

"Kocham wszystkie moje piosenki tak samo, ale ten utwór jest szczególny. Bardzo o mnie. Pojawia się w nim nawiązanie do historii opisanej w książce "Malowany ptak" Jerzego Kosińskiego - kto czytał, ten na pewno zrozumie. Śpiewam o poczuciu niedopasowania i wyobcowania, które wywołuje potrzebę tzw. "emigracji wewnętrznej". Uciekam do środka - do mojego wewnętrznego Kosmosu - ale wcale nie po to, żeby zniknąć. "Coraz bardziej niebieskie ciało hartuje się". Mówi się, że co nas nie zabije, to nas wzmocni" - pisze wokalista Paweł Ostrowski.
Autor tekstu: Paweł Ostrowski
Data dodania: 2023-07-18
Tekst dodał: klusiu

Tłumaczenie piosenki

Decadent Fun Club: UFO

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Decadent Fun Club: UFO

Skomentuj tekst

Decadent Fun Club: UFO

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki UFO - Decadent Fun Club, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu UFO - Decadent Fun Club. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Decadent Fun Club.