Delerium: Innocente (Tiesto Mix)

Tekst piosenki

Brak wideo

Delerium

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Delerium: Innocente (Tiesto Mix)

Darling when did we fall? When was it over?Darling when? When did we fall? When was it over?Darling when? When did you cry? I couldn't hear youI suppose it is the price of falling in love.I suppose it is the price of falling in love.Darling when did we fall? When was it over?Darling when? When did we fall? When was it over?I suppose it is the price of falling in love.I fear that it's the price of falling in love.I fear that it's the price of falling in love.I fear that it's the price of falling in love.I fear that it's the price of falling in love.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Delerium: Innocente (Tiesto Mix)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Delerium: Innocente (Tiesto Mix)

Skomentuj tekst

Delerium: Innocente (Tiesto Mix)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • bi.tiesto

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Innocente (Tiesto Mix) - Delerium, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Innocente (Tiesto Mix) - Delerium. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Delerium.