Dezerter: Urodzi

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 131 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Dezerter: Urodzi

Cieszyli się ludzie, że wojna skończona Że teraz radość i śmiech zapanuje Cieszyli się ludzie, że wolność nastanie Że koniec wojny i będzie pokój Cieszyli się ludzie, że nigdy już człowiek Nie zabije człowieka, że będą szczęśliwi Że rozum i mądrość zwycięży głupotę Cieszyli się ludzie, że nigdy już armia Nie uderzy na armię Że kominy obozów nie dymią Cieszyli się ludzie, że ślad śmierci zginął A ja urodziłem się 20 lat po wojnie Nie zastałem tu pokoju Ja urodziłem się 20 lat po wojnie Nie ma radości, nie ma pokoju Nie ma nadziei, nie ma wolności Co w ludziach wyzwala uczucie nienawiści? Pieniądze? Strach? Propaganda? Podziały? Przemoc? Niewola? Zazdrość? Ambicja? Cieszyli się ludzie, że zło się skończyło Gdy politycy podpisali pokój Teraz nieświadomie produkują nowe zło Które prowadzi do nowej wojny Zapomnieli ludzie, co obiecywali, zapomnieli o radości i dumie Zapomnieli, że mieli być szczęśliwi, zapomnieli o tym, że są ludźmi Teraz udają, że są przygnębieni, gdy patrzą Na groby poległych Udają. że są przejęci losami świata, udają, że Walczą o pokój i wolność i udają ludzi, Bo zapomnieli, że są ludźmi
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Urodzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Urodzi

Skomentuj tekst

Dezerter: Urodzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Urodzi - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Urodzi - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.