Dezerter - Urodzi tekst piosenki - Teksciory.pl

Dezerter: Urodzi

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 127 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Dezerter: Urodzi

Cieszyli się ludzie, że wojna skończona Że teraz radość i śmiech zapanuje Cieszyli się ludzie, że wolność nastanie Że koniec wojny i będzie pokój Cieszyli się ludzie, że nigdy już człowiek Nie zabije człowieka, że będą szczęśliwi Że rozum i mądrość zwycięży głupotę Cieszyli się ludzie, że nigdy już armia Nie uderzy na armię Że kominy obozów nie dymią Cieszyli się ludzie, że ślad śmierci zginął A ja urodziłem się 20 lat po wojnie Nie zastałem tu pokoju Ja urodziłem się 20 lat po wojnie Nie ma radości, nie ma pokoju Nie ma nadziei, nie ma wolności Co w ludziach wyzwala uczucie nienawiści? Pieniądze? Strach? Propaganda? Podziały? Przemoc? Niewola? Zazdrość? Ambicja? Cieszyli się ludzie, że zło się skończyło Gdy politycy podpisali pokój Teraz nieświadomie produkują nowe zło Które prowadzi do nowej wojny Zapomnieli ludzie, co obiecywali, zapomnieli o radości i dumie Zapomnieli, że mieli być szczęśliwi, zapomnieli o tym, że są ludźmi Teraz udają, że są przygnębieni, gdy patrzą Na groby poległych Udają. że są przejęci losami świata, udają, że Walczą o pokój i wolność i udają ludzi, Bo zapomnieli, że są ludźmi
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Urodzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Urodzi

 

Skomentuj tekst

Dezerter: Urodzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Urodzi - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Urodzi - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.