Dezerter: Urodzi

Tekst piosenki

Brak wideo

Dezerter

Teksty: 133 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Dezerter: Urodzi

Cieszyli się ludzie, że wojna skończona Że teraz radość i śmiech zapanuje Cieszyli się ludzie, że wolność nastanie Że koniec wojny i będzie pokój Cieszyli się ludzie, że nigdy już człowiek Nie zabije człowieka, że będą szczęśliwi Że rozum i mądrość zwycięży głupotę Cieszyli się ludzie, że nigdy już armia Nie uderzy na armię Że kominy obozów nie dymią Cieszyli się ludzie, że ślad śmierci zginął A ja urodziłem się 20 lat po wojnie Nie zastałem tu pokoju Ja urodziłem się 20 lat po wojnie Nie ma radości, nie ma pokoju Nie ma nadziei, nie ma wolności Co w ludziach wyzwala uczucie nienawiści? Pieniądze? Strach? Propaganda? Podziały? Przemoc? Niewola? Zazdrość? Ambicja? Cieszyli się ludzie, że zło się skończyło Gdy politycy podpisali pokój Teraz nieświadomie produkują nowe zło Które prowadzi do nowej wojny Zapomnieli ludzie, co obiecywali, zapomnieli o radości i dumie Zapomnieli, że mieli być szczęśliwi, zapomnieli o tym, że są ludźmi Teraz udają, że są przygnębieni, gdy patrzą Na groby poległych Udają. że są przejęci losami świata, udają, że Walczą o pokój i wolność i udają ludzi, Bo zapomnieli, że są ludźmi
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dezerter: Urodzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dezerter: Urodzi

Skomentuj tekst

Dezerter: Urodzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Urodzi - Dezerter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Urodzi - Dezerter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dezerter.