Dka: To co masz

Tekst piosenki

Brak wideo

Dka

Teksty: 104 Tłumaczenia: 0 Wideo: 41

Tekst piosenki

Dka: To co masz

Ref: Wykorzystaj to co masz, odsłoń swą twarz. Naprawdę warto... tak.(2x) Dano ci wiele, żyjesz wiele. Odkryj w sobie, odkryj w swoim ciele. Mogę poprowadzić, mogę być na czele. Nie będziemy w tyle. Do póki żyje, jeszcze wiele w sobie odkryję. Na tym oparty jest ten świat. Może być bez wad, może być bez skaz. Ile jeszcze mogę dać, ile mogę brać, ile mogę trwać. Mocno na Ziemi stać. Z dnia na dzień mądrzejszy, zawsze etyczniejszy, gdy powiem, że dzięki rodzicom posiadam skarb ten najcenniejszy. Mocny ale, jeszcze będzie mocniejszy. Wszystko to co trzymam w garści, w sobie. To co myślę, zaraz opowiem, opowiem... tak, tak. Ref: Wykorzystaj to co masz odsłoń swą twarz. Naprawdę warto... tak.(2x) Historii życia zrobiłem wiele bez przykrycia, bez maski, bez fałszu. Dość mam tego fałszu. Nie każdy pomagał, mówił i pocieszał. Złego życiu na swym haku wieszał, dość namieszał, dość przeżył. Słów na wiatr puszczał i czekał, na całe me życie złowrogo chuchał aż potknie się ma noga, będzie trwoga, będzie wił i stukał, jak to przykro, jak to źle, ale nie mam oczy i widzę co się dzieję za plecami. Mówisz te badziewie, skąd to się bierze. Tylko głowa w dół, a ręce opadają już siły nie mają. Dzięki Bogu są ludzie, którzy zawsze powiedzą, zawsze pocieszą, zawsze wyleczą. Wszystko odwrócą do normalności przywrócą najbliżsi. Tak jest, dla was jest ten tekst. Dla wszystkich szacunek jest. Ref: Wykorzystaj to co masz odsłoń swą twarz. Naprawdę warto... tak.(2x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Dka: To co masz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dka: To co masz

Skomentuj tekst

Dka: To co masz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dka to co masz tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To co masz - Dka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To co masz - Dka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dka.