Doda: Ćma

Tekst piosenki

Brak wideo

Doda

Teksty: 80 Tłumaczenia: 4 Wideo: 48

Tekst piosenki

Doda: Ćma

Powiedz nie! Poczuj że już nie chcesz go, już nie. Nawet nie wiesz że... Tylko Ty starasz się, W miłości ogniem bądź, A nie bezradną ćmą.Nie panikuj! Możesz mieć lepszego! Nie zawracaj, gdy zawoła Cię. Powiedz nie! Poczuj, że już nie chcesz go. Już nie! Powiedz nie! Nie będzie Tobą bawił się. Powiedz nie! Niech obudzi się, Niech obudzi się. Nawet nie wiesz, że... Przestałeś cenić się. Pozwalasz na to bo... Miłość powietrzem jest. Otwórz oczy, Przebij głową serca mur, Złapiesz oddech, gdy odejdziesz więc... Powiedz nie! Poczuj, że już nie chcesz go. Już nie! Powiedz nie! Nie będzie Tobą bawił się. Powiedz nie! Powiedz nie! Poczuj że, już nie chcesz go. Już nie! Powiedz nie! Za późno by docenić Cię, Nadszedł czas by kończył też, Zapłakał, Ja już nie chce więcej łez. Ooo... Boli - wiem, Nie jest łatwo lecz... Powiedz nie! Poczuj, że już nie chcesz go. Już nie! Powiedz nie! Nie będzie Tobą bawił się. Powiedz nie! Poczuj, że już nie chcesz go, Już nie, Nawet nie wiesz że... Przestałeś cenić się, Pozwalasz na to bo... Miłość powietrzem jest. Powiedz nie! Niech obudzi się.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Doda: Ćma

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Doda: Ćma

Skomentuj tekst

Doda: Ćma

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • doda ćma
 • doda cma
 • dooda ćma
 • doda boli wiem
 • Doda powiedz nie powiedz że już nie chcesz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ćma - Doda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ćma - Doda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doda.