Doda: Nie daj si

Tekst piosenki

Doda

Teksty: 51 Tłumaczenia: 3 Wideo: 28
Profil artysty

Tekst piosenki

Doda: Nie daj si

Każdy na początku wierzy, że jest dla niego plan Ktoś na górze, gdzieś na chmurze nam narysował go Matka zazdrość w ludziach płodzi gniew On chce byś zawrócił z drogi swej Nie daj się, ludzie niech swoje myślą Nie daj się, Z diabłem do piekła wyślą Nie daj się, Warto być zawsze tylko sobą (x2) Każdy na początku wierzy, że jest dla niego plan Ja do końca pragnę spełnić go Chociaż cenę znam Matka zazdrość w ludziach płodzi gniew On chce byś zawrócił z drogi swej Nie daj się, ludzie niech swoje myślą Nie daj się, Z diabłem do piekła wyślą Nie daj się Warto być zawsze tylko sobą (x2) Prosto ludziom w oczy patrz Niewielu ma odwagę Pozorami kryją twarz Nie daj się ludzie niech swoje myślą Nie daj się Z diabłem do piekła wyślą Nie daj się Warto być zawsze tylko sobą (x2)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Doda: Nie daj si

jołkojneli seri neli najjn kori septu bar
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
90 %
10 %

Inne teksty wykonawcy

Doda: Nie daj si

Skomentuj tekst

Doda: Nie daj si

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 6 stycznia 2015, 16:57)
Re: Doda - Nie daj si
Hej bardzo lubie dode

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • doda nie daj się
 • doda tekst piosenki nie daj się
 • doda kazdy na początku wierzy ze
 • doda nie daj sie
 • doda teledysk nie daj sie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie daj si - Doda, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie daj si - Doda. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Doda.