Downset: Test Of My Heart

Tekst piosenki

Brak wideo

Downset

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Downset: Test Of My Heart

Test of my heart (x2)
Test of my heart
(Test
My)
Test of my heart
(Test
Of
My)

No, I won't, foretold coast to coast, footloose scenarios can't break my fame, maintain, trade, meditate, all hours can't wide, operate straight from this place I say, tall words, we'll stop to where I foretold to give or I will stop to drop what was still, I stop to clutch my blood, fucked up thoughts turned the plot

(x2) Test of my heart
(Test
Of
My) (x2)

Cut much, caught up, tossed enough, got it rough, thinking much about staying above, the dust fit into battle, handle cheap shots, respond or be gone beyond this Babylon, con, I've hurt worse than this, turn it into new purposes, heard nervousness brings curses, it will take more than your amount to house my count so bounce, I hold it down catchin' a bad one, catchin' a bad one, catchin' a bad one, catchin' a bad one, test of my heart
(Test
Of
My) Test of my heart
(Test
Of
My)

Can't believe it's happening again, all this hasn't convinced to the transcend, this can't be forced out of me, that familiar push can strain my energy, can you be here to challenge my fate, if so you can't be stronger than predestined days, force me in a corner and we'll both lose, the value of this is far beyond me or you
Me
Or you

Love, test of my heart
(Test
Of
My)
Test of my heart, catchin' a bad one, catchin' a bad one
(Test
Of
My)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Downset: Test Of My Heart

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Downset: Test Of My Heart

Skomentuj tekst

Downset: Test Of My Heart

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Test Of My Heart - Downset, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Test Of My Heart - Downset. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Downset.