Dr. Sin - To go to heaven tekst piosenki - Teksciory.pl

Dr. Sin: To go to heaven

Tekst piosenki

Brak wideo

Dr. Sin

Teksty: 73 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Dr. Sin: To go to heaven

When I saw you for the first time I fetl my heartbeat growing stronger You came to me just like a vision of hope And I knew we'd be together somehow You gotta know You're all I want Only you make me feel I don't have to die To go to heaven Baby, baby, you know I need you Just like I need the air I breathe You changed my life You woke up my feelings I never knew love, I was blind Now I see that You stole my heart Anytime you're not right next to me I'm so afraid you'll stay away There is no way to go easy with love It can be so dangerous But it's time I must try You gotta know You're all I want Only you make me feel I don't have to die To go to heaven
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Dr. Sin: To go to heaven

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Dr. Sin: To go to heaven

 

Skomentuj tekst

Dr. Sin: To go to heaven

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki To go to heaven - Dr. Sin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu To go to heaven - Dr. Sin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Dr. Sin.