Duff McKagan: It Can't Come Too Soon

Tekst piosenki

Duff McKagan

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7
Profil artysty

Tekst piosenki

Duff McKagan: It Can't Come Too Soon

Duff McKagan z okazji Miesiąca Świadomości Zdrowia Psychicznego wydał solową EP-kę "This Is The Song". W utworze "It Can't Come Too Soon" gościnnie towarzyszy mu Shaina Sheperd, pochodząca z Waszyngtonu wokalistka, autorka tekstów, pedagog muzyczna i działaczka społeczna.
Autor tekstu: Duff McKagan
Data dodania: 2023-05-10
Tekst dodał: klusiu
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Duff McKagan: It Can't Come Too Soon

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Duff McKagan: It Can't Come Too Soon

Skomentuj tekst

Duff McKagan: It Can't Come Too Soon

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki It Can't Come Too Soon - Duff McKagan, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu It Can't Come Too Soon - Duff McKagan. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Duff McKagan.