Edyta Górniak: If i give myself up to you

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Górniak

Teksty: 149 Tłumaczenia: 3 Wideo: 38

Tekst piosenki

Edyta Górniak: If i give myself up to you

If I lay down the past And I let myself go Put my heart in your hands And forget what I know Can I trust you, baby What goes on in your mind ? I feel myself falling It's been such a long time Chorus: It's a miracle, baby To find love that's true Will you be there for me If I give myself to you If I give myself to you I've been hurt before And I've tried to forget But the pain lived inside 'Till you and I met If I follow you, baby And I love you blind When you're sure I've fallen Will you still be kind ? Repeat chorus If I follow you, baby And I love you blind When you're sure I've fallen Will you still be kind?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Edyta Górniak: If i give myself up to you

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Górniak: If i give myself up to you

Skomentuj tekst

Edyta Górniak: If i give myself up to you

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • it's a miracle baby edyta gorniak

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki If i give myself up to you - Edyta Górniak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu If i give myself up to you - Edyta Górniak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Górniak.