Edyta Górniak: Wszystko jedno czy s

Tekst piosenki

Brak wideo

Edyta Górniak

Teksty: 146 Tłumaczenia: 2 Wideo: 36

Tekst piosenki

Edyta Górniak: Wszystko jedno czy s

Rano czekam na wieczór Nocą czekam na dzień W grudniu czekam na lipiec Za to w maju na śnieg... Myślisz znów o odjeździe Czy zostajesz tu, bo Cos wydarzy się wreszcie Sama nie wiem już, co? Tylko czuję, że teraz To nieważne tu jest Wszystko jedno, czy słońce czy deszcz. Już nie marzysz o sławie Już się nigdzie nie spieszysz Wszystkich lubisz... ...no, prawie... ...każdą chwilą się cieszysz Każdą chwilę zatrzymam, żeby się nie kończyła Nie kończyła... To podobno nazywa się "miłość". Na podziemnym peronie Znam dokładnie mój cel Będziesz jechać w te stronę Którą on wybrać chce. Gdy wysiądzie na stacji Ty zostaniesz tz nim tu Zanim żegnać się zacznę Chcesz zobaczyć go znów. A na dworze... No właśnie? Niech się dzieje co chcesz Wszystko jedno, czy słońce czy deszcz. Już nie marzysz o sławie Już się nigdzie nie spieszysz Ty go kochasz... ...no, prawie... ...każdą chwilą się cieszysz Każdą chwilę zatrzymam, żeby się nie kończyła Nie kończyła... Jeśli miejsce przy sobie Choćby małe mi da Może kiedyś mu powiem Że to cały mój świat Ty nazwałaś to "miłość" I mów sobie, co chcesz Ja zwyczajnie go kocham Tak jak słońce czy deszcz...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Edyta Górniak: Wszystko jedno czy s

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Edyta Górniak: Wszystko jedno czy s

Skomentuj tekst

Edyta Górniak: Wszystko jedno czy s

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wszystko jedno czy słońce czy deszcz tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko jedno czy s - Edyta Górniak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko jedno czy s - Edyta Górniak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Edyta Górniak.