Elektryczne Gitary: Nie urosn

Tekst piosenki

Brak wideo

Elektryczne Gitary

Teksty: 116 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Elektryczne Gitary: Nie urosn

Widzę moje miasto małe, jak się ludzie kręcą.Wieczorami ci się włóczą, co ich mózgi swędzą.Niepotrzebna głębsza wiedza ani okulary.Wiem, że nie urosnę nigdy i nie będę stary.Widzę samochody cudne jakby prezent z nieba,co na szybie z drugiej strony mają kartkę sprzedam.Na nic kwiaty, drzewa, ptaki, inne boże dary.Wiem, że nie urosnę nigdy i nie będę stary.Nauczyciel mówi do mnie, chciałby rzucić mięsem.Dziś nadęty, jutro spięty, ręce mu się trzęsą.Niepotrzebna wiedza ścisła ani czary-mary.Wiem, że nie urosnę nigdy i nie będę stary.Patrzę na rodziców. Znowu nie wiem, o co chodzi,ale nawet jakbym wiedział, gówno mnie obchodzi.Niepotrzebne tłumaczenia i wciskanie wiary.Wiem, że nie urosnę nigdy i nie będę stary.Widzę babcię, dziadka widzę, jak ich wszystko cieszy.Ledwo uszli z życiem ruskim oraz trzeciej rzeszy.Przez pół wieku bierzesz w skórę i się robisz jary.Wiem, że nie urosnę nigdy i nie będę stary.Przez pół wieku bierzesz w skórę, wreszcie jesteś jary.Ja już wiem, że nie urosnę, więc nie będę stary.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Elektryczne Gitary: Nie urosn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Elektryczne Gitary: Nie urosn

Skomentuj tekst

Elektryczne Gitary: Nie urosn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie urosn - Elektryczne Gitary, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie urosn - Elektryczne Gitary. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Elektryczne Gitary.