Enej: 10 w skali Beauforta

Tekst piosenki

Enej

Teksty: 53 Tłumaczenia: 15 Wideo: 45
Profil artysty

Tekst piosenki

Enej: 10 w skali Beauforta

Kołysał nas zachodni wiatr,Brzeg gdzieś za rufą został.I nagle ktoś jak papier zbladł:Sztorm idzie, panie bosman!A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Nie daję łajbie żadnych szans!Dziesięć w skali Beauforta!Z zasłony ołowianych chmurUlewa spadła nagle.Rzucało nami w górę, w dół,I fala zmyła żagle.A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Nie daję łajbie żadnych szans!Dziesięć w skali Beauforta! - Hej!Gdzie został ciepły, cichy kątI brzegu kształt znajomy?Zasnuły mgły daleki lądDokładnie, z każdej strony.A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Nie daję łajbie żadnych szans!Dziesięć w skali Beauforta!O pokład znów uderzył deszczI padał już do rana.Piekielnie ciężki to był rejs,Szczególnie dla bosmana.A bosman tylko zapiął płaszczI zaklął: - Ech, do czorta!Przedziwne czasem sny się ma!Dziesięć w skali Beauforta!
Autor tekstu: Janusz Kondratowicz
Data dodania: 2021-08-05
Tekst dodał: CZESIO13

Tłumaczenie piosenki

Enej: 10 w skali Beauforta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Enej: 10 w skali Beauforta

Skomentuj tekst

Enej: 10 w skali Beauforta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 10 w skali Beauforta - Enej, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 10 w skali Beauforta - Enej. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Enej.