Ewa Farna: Kotka na gor

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewa Farna

Teksty: 73 Tłumaczenia: 8 Wideo: 38

Tekst piosenki

Ewa Farna: Kotka na gor

Księżyc zwabi mnie nocą aż na dach a gdy zblednie i zajdzie śladu po mnie nie znajdziesz znów się zjawię kiedy noc mi schronienie da. Lepiej zważ, czy warto w to grać bo kto mnie zna, nie może nocą spać i przez okno na dach wchodzi żeby łazić po śladach kocich... No chodź... To ja ta kotka na gorącym dachu co dnia zaglądam w piekło, zwiedzam raj czy chcesz przed każdym krokiem zaznać strachu miau, miau po ciebie przyszłam tak, to ja... Lepiej zważ, czy warto ze mną grać kto mnie zna, nie może nocą spać i po dachu nocą chodzi żeby zajrzeć w te kocie oczy... To ja ta kotka na gorącym dachu co dnia zaglądam w piekło, zwiedzam raj czy chcesz przed każdym krokiem zaznać strachu miau, miau po ciebie przyszłam tak, to ja... x2 Lepiej zważ, czy warto w to grać bo kto mnie zna nie będzie nocą spać i nad ranem, nie od razu zapamięta mój koci pazur... Więc jak? To ja... x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ewa Farna: Kotka na gor

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewa Farna: Kotka na gor

Skomentuj tekst

Ewa Farna: Kotka na gor

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość ( 3 maja 2013, 21:27)
Re: Ewa Farna - Kotka na gor
oooo super ewa farna

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kotka na gor - Ewa Farna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kotka na gor - Ewa Farna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewa Farna.