Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewa Farna

Teksty: 86 Tłumaczenia: 8 Wideo: 50

Tekst piosenki

Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Rzucamy tyle słów Że nie uniesie wiatr By echem o nich grać Pal sześć... Zwodzonych uczuć most Po którym przyszło iść I suchą stopą przejść Na cześć Czy do głuchych rozmów niesłownych Szczęście nam dopisze Znów treść? W tę przeklętą noc Czekam na nadziei głos Wiem, że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Ty mówisz nie ma co... Bo z tysiącami spraw Do ładu musisz dojść Więc idź! Zwodzonych uczuć most Na brzegach naszych serc Podnosi w górę czas i ty... Czy do białych kopert z daleka Szczęście mi dopisze Twój list? W tę przeklętą noc Czekam na nadziei głos Wiem, że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Tam gdzie ty... Czy do dróg co jeszcze przede mną szczęście mi dopisze twój ślad ? W tę przeklętą noc Czekam na nadziei głos Wiem, że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Tam gdzie ty... że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Tam gdzie ty... że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Tam gdzie ty... Tam gdzie ty...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Skomentuj tekst

Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ewa farna tam gdzie ty
 • ewa farna tam gdzie ty tekst
 • tam gdzie ty ewa farna
 • ewa farna tam, gdzie ty
 • tekst piosenki Ewy Farny tam gdzie ty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tam gdzie Ty - Ewa Farna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tam gdzie Ty - Ewa Farna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewa Farna.