Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Tekst piosenki

Brak wideo

Ewa Farna

Teksty: 84 Tłumaczenia: 8 Wideo: 48

Tekst piosenki

Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Rzucamy tyle słów Że nie uniesie wiatr By echem o nich grać Pal sześć... Zwodzonych uczuć most Po którym przyszło iść I suchą stopą przejść Na cześć Czy do głuchych rozmów niesłownych Szczęście nam dopisze Znów treść? W tę przeklętą noc Czekam na nadziei głos Wiem, że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Ty mówisz nie ma co... Bo z tysiącami spraw Do ładu musisz dojść Więc idź! Zwodzonych uczuć most Na brzegach naszych serc Podnosi w górę czas i ty... Czy do białych kopert z daleka Szczęście mi dopisze Twój list? W tę przeklętą noc Czekam na nadziei głos Wiem, że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Tam gdzie ty... Czy do dróg co jeszcze przede mną szczęście mi dopisze twój ślad ? W tę przeklętą noc Czekam na nadziei głos Wiem, że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Tam gdzie ty... że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Tam gdzie ty... że przyjdzie taki czas Gdy zawołasz mnie I znów będę już tylko tam, Tam gdzie ty... Tam gdzie ty... Tam gdzie ty...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Skomentuj tekst

Ewa Farna: Tam gdzie Ty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ewa farna tam gdzie ty
 • ewa farna tam gdzie ty tekst
 • tam gdzie ty ewa farna
 • ewa farna tam, gdzie ty
 • tekst piosenki Ewy Farny tam gdzie ty

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tam gdzie Ty - Ewa Farna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tam gdzie Ty - Ewa Farna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ewa Farna.