FarbenLehre: Chcesz to rozumiesz

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Chcesz to rozumiesz

Mówisz, że jesteś boską istotąObdarzasz wszystkich miłością złotąNie zauważasz, że idąc tą drogąKochasz wszystkich - nie kochasz nikogo ...Pozwól powiedzieć, zanim odpowieszChoć brak poezji w tym moim słowieZrozum, że czasem trzeba coś daćBy poznać dobro i jego smakPRÓBUJ ZROZUMIEĆWIEM, ŻE TO UMIESZPRÓBUJ ZROZUMIEĆCHCESZ TO ROZUMIESZ ...Spójrz na siebie, co się z Tobą dziejePozorny spokój czasu złodziejemGdzieś zagubiłaś coś o czym nie wieszPoszukaj siebie w sobie nie w niebie ...PRÓBUJ ZROZUMIEĆ ...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Chcesz to rozumiesz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Chcesz to rozumiesz

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Chcesz to rozumiesz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chcesz to rozumiesz - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chcesz to rozumiesz - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.