FarbenLehre: Czadzik

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Czadzik

Każdy dzień - pijany i naćpanyTo dzień stracony ...Każdy dzień - skłócony i przespanyTo dzień stracony ...TAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEPRAWDZIE W OCZY NIGDY PATRZEĆ SIĘ NIE BOJĘTAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEPRAWDZIE W OCZY NIGDY PATRZEĆ SIĘ NIE BOJĘTAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEPRAWDZIE W OCZY NIGDY PATRZEĆ SIĘ NIE BOJĘTAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEPRAWDZIE W OCZY ...Każdy dzień - kiedy nie jestem sobąTo dzień stracony ...Każdy dzień - gdy obok nie ma kogośTo dzień stracony ...TAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEWszystko kiedyś ma swój koniecKończy się forma, kończy treśćChciałbym Ci jeszcze coś powiedziećMoże kiedyś, może gdzieś ... a póki co ...TAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLE
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Czadzik

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Czadzik

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Czadzik

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Gladiator (piosenka na Eurowizja 2023) Jann
  „Welcome to the party Say hi to everybody Paid for by Martini but they’re Sippin’ on Bacardi Body’s more than just a flesh You can sell it for success What’s your price what’s your address We c”
 • Booty (piosenka na Eurowizja 2023) Ahlena
  „No, not this again I told you I didn't know he had a girlfriend You took him! You took him from me I didn't steal your guy, boss What does he even see in you I guess... hah He just can't have e”
 • Twój Wzrok Genzie (Hania X Świeży)
  „Wpadłam na twój trop Spotkał mnie twój wzrok Tak w biegu, Byłeś jak ze snu Pierwszy tańca krok Pierwszy dotyk rąk Wśród deszczu strug Gdy zapadał zmrok W końcu czułem coś innego W moment ”
 • TQG (feat. Karol G) Shakira
  „La que te dijo que un vacío se llena con otra persona te miente Es como tapar un herida con maquillaje, no se ve, pero se siente Te fuiste diciendo me superaste (Ey) y te conseguiste nueva novia (No”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czadzik - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czadzik - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.