FarbenLehre: Czadzik

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Czadzik

Każdy dzień - pijany i naćpanyTo dzień stracony ...Każdy dzień - skłócony i przespanyTo dzień stracony ...TAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEPRAWDZIE W OCZY NIGDY PATRZEĆ SIĘ NIE BOJĘTAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEPRAWDZIE W OCZY NIGDY PATRZEĆ SIĘ NIE BOJĘTAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEPRAWDZIE W OCZY NIGDY PATRZEĆ SIĘ NIE BOJĘTAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEPRAWDZIE W OCZY ...Każdy dzień - kiedy nie jestem sobąTo dzień stracony ...Każdy dzień - gdy obok nie ma kogośTo dzień stracony ...TAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLEWszystko kiedyś ma swój koniecKończy się forma, kończy treśćChciałbym Ci jeszcze coś powiedziećMoże kiedyś, może gdzieś ... a póki co ...TAK TAK - PRAWDA W OCZY KOLE
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Czadzik

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Czadzik

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Czadzik

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Winter Falls Stray Kids (스트레이 키즈)
  „(wersy po koreańsku) We are like movie I feel out of breathe (wersy po koreańsku) Winter Falls (wersy po koreańsku) Falls (wersy po koreańsku) I loved you /3x (wersy po koreańsku) I love”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czadzik - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czadzik - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.