FarbenLehre - Hop hop tekst piosenki - Teksciory.pl

FarbenLehre: Hop hop

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Hop hop

Nauczyłem się dawać, nie potrafię brać Zawsze daje ten kogo na to stać Karuzela kręci, nieustanny ruch Wychodzi jeden - wchodzi dwóch ... Nauczyłem się dawać, nie potrafię brać Zawsze daje ten kogo na to stać Karuzela kręci, nieustanny ruch Wychodzi jeden - wchodzi dwóch ... Walka o ogień, wojna o byt Od świtu po noc, od nocy po świt Pustosłowie - w oczy kwas Megastres przez cały czas ... Walka o ogień, wojna o byt Od świtu po noc, od nocy po świt Pustosłowie - w oczy kwas Megastres przez cały czas ... PRÓBUJĘ ALE NIE WIEM SAM KTO KREUJE TAKI STAN ? Z OCZU MI NIE PATRZY ŹLE NIKT NIE POWIE - MAMY CIĘ !!! Myślę więc jestem, grunt to zdrowie Dzikie pomysły buszują po głowie Chory świat - zgniłe powietrze Kto dzieli, kto rządzi, kto błądzi? Myślę więc jestem, grunt to zdrowie Dzikie pomysły buszują po głowie Chory świat - zgniłe powietrze Kto dzieli, kto rządzi, kto błądzi? PRÓBUJĘ ALE NIE WIEM SAM ...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Hop hop

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Hop hop

 

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Hop hop

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hop hop - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hop hop - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.