FarbenLehre: Tu nie Ameryka

Tekst piosenki

Brak wideo

FarbenLehre

Teksty: 123 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

FarbenLehre: Tu nie Ameryka

Ludzie boją się wychodzić na ulicę Ukrywają myśli przez całe swoje życie Nie chcą się otworzyć, bo tłum nie toleruje Kiedy się ktoś wychyla, z szeregu wyłamuje... TO NIE AMERYKA - TUTAJ JEST POLSKA TO NIE AMERYKA - TUTAJ JEST POLSKA TO NIE AMERYKA - TUTAJ JEST POLSKA TO NIE HAMBURGER - A KIEŁBASA SWOJSKA... Ludzie boją się chodzić z podniesioną głową Żądza pieniądza nie oszczędza dziś nikogo Wyuczone gesty, plastikowe twarze 'HOMO-SAPIENSY' z kosmicznym makijażem... TO NIE AMERYKA - TUTAJ JEST POLSKA ... Ludzie boją się patrzeć sobie prosto w oczy Nigdy nie wiadomo, czym ten drugi Cię zaskoczy Pod folią hodowany nowoczesny człowiek Sformatowany pustak z komputerem w głowie... TO NIE JEST AMERYKA, TUTAJ JEST POLSKA TO NIE HAMBURGER, A KIEŁBASA SWOJSKA TO NIE JEST AMERYKA, TUTAJ JEST POLSKA TO NIE JERZY BUSH, A ANDREW LEPPER...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

FarbenLehre: Tu nie Ameryka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

FarbenLehre: Tu nie Ameryka

Skomentuj tekst

FarbenLehre: Tu nie Ameryka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Easy On Me Adele
  „There ain't no gold in this river That I've been washing my hands in forever I know there is hope in these waters But I can't bring myself to swim When I am drowning in this silence Baby, let me ”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenks to nie ameryka
 • to nie ameryka tekst
 • tu+nie+ameryka
 • to nie ameryka tutaj jest polska
 • bo to nie ameryka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tu nie Ameryka - FarbenLehre, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tu nie Ameryka - FarbenLehre. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - FarbenLehre.