Feel: Poka

Tekst piosenki

Brak wideo

Feel

Teksty: 71 Tłumaczenia: 1 Wideo: 26

Tekst piosenki

Feel: Poka

To był Twój ostatni skok,Utrata snów bez chorych rąk.Porządek jest, i już go nie ma.Nie liczysz siebie, a trzeba...To był Twój ostatni skok,Wciąż zamyślony kojarzysz coś.Rozmieniasz drobne, na niby film,To Twoje życie, i jesteś w nim.Ref:A teraz pokaż mi, no pokaż mi niebo.Chce słuchać tych, co mówią piękno.Nastała noc, lecz nie zapominaj.Ze jutro też jest dzień, okaże się,Że pędzący czas, zatrzymał sięDLA CIEBIE! x2Bo wolność jest, dwa kroki stąd,Niebo dziś, oddaje to.Jestem tu, i już mnie nie ma,Zapytaj kogoś, jak trzeba.Ref:A teraz pokaż mi, no pokaż mi niebo.Chce słuchać tych, co mówią piękno.Nastała noc, lecz nie zapominaj.Ze jutro też jest dzień, okaże się,Że pędzący czas, zatrzymał się.Trawa znów będzie zielona,Niebo rozbłyśnie milionem gwiazd.Powtórz głośno moje słowa,Bo za kilka lat, ktoś zapyta Cię.Ref:A teraz pokaż mi, no pokaż mi niebo.Chce słuchać tych, co mówią piękno.Nastała noc, lecz nie zapominaj.Ze jutro też jest dzień, okaże się,Że pędzący czas, zatrzymał sięDLA CIEBIE! x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Feel: Poka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Feel: Poka

Skomentuj tekst

Feel: Poka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Poka - Feel, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Poka - Feel. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Feel.