Fenomen: Losu

Tekst piosenki

Brak wideo

Fenomen

Teksty: 44 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fenomen: Losu

[Ekonom] Mówisz rap jest zły bo uzależnia, jak narkotyk Sprzedaje rymy nie sprzedaje koki To jest nasz świat człowieku, człowieku Mówią bloki, a ty dalej nuć Edyty Górniak - Dotyk Bo to nie tu, świat wygląda jak ze snu Jak 1z2, z rzeczywistością randewu. Bo tu problemów tłum, szczęśliwych chwil tylko garstka Pech kopie dół, a każdy dzień to jedna warstwa Poznałeś swój los? To co znasz się na żartach, Widzisz!, a my dalej na farta liczymy, niby No bo jak jest dobrze to tylko dobrze jest na niby Z nikąd spadają problemy i jest kryzys Gdybyś mógł tylko odwrócić bieg wydarzeń Gdybyś mógł tylko być szczęśliwy Niby to takie proste, powiedzmy sobie otwarcie Że każdy już na starcie poznaje się na losu żarcie Ref: Ten los.. Los to nie żarty los bywa twardy... Raz jest zielone a raz czerwony światło... Los jest bezwzględny... Grał odkrytą kartą [Zółf] Otwarcie prosto z mostu, tak na starcie Poznając się na tym losu żarcie Chłopak uspokoił się, wyciszył - szukasz przyczyn ? Konflikt z prawem, miał prawie, czas mija Niewinnego, pies z domu zawija Rozpoznany, sprawa wyrok, za co ? Za to, że z brudnych interesów rękę wyjął ? Los skurwiały, znów ma bombę Chłopaczyna pierwszy raz Chciał spróbować torbę Kontrola, wiskanie w mordę Za posiadanie, przylądek beznadziei Licealista-świat złodziei Nie jedni hajs mieli, pieli z zachwytu Trzymając się złotych uchwytów Teraz leżą, bo długobiorca uchwyty też wziął Razem z wiedzą, hau po fura z żoną Która kochała, jak wąchała co noc Więc zaczęli tonąć, to też losu żart jest ponoć Że jak się topisz, to i tak możesz spłonąć Ref. x 2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fenomen: Losu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fenomen: Losu

Skomentuj tekst

Fenomen: Losu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • przylądek beznadziei licealista

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Losu - Fenomen, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Losu - Fenomen. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fenomen.