Finger Eleven: Them vs you vs me

Tekst piosenki

Brak wideo

Finger Eleven

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Finger Eleven: Them vs you vs me

We left and as soon as we did I knewThere was a bad taste in our mouthsAwareness didn't come too soonBut you finally tasted it tooIt's just another case of fucking upA perfectly good afternoonEvery manner that I forgotCould have helped me out of acting cruelBut I wasn't in the least distraughtThough my jokes were bombingI got to feeling like my timing was offBut baby that's just not meSo as far as anyone can seeThey'd be helpless not to agreeThey're driving miles between us threeIt was them versus you versus meAnd as soon as we drove right through30 seconds without a wordIt was then that I knew for sureI wasn't gonna hear a word from youAnd the road became the radioAnd we scowled at the beautiful treesI was thinking of what went wrongI thought baby it's not just me.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Finger Eleven: Them vs you vs me

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Finger Eleven: Them vs you vs me

Skomentuj tekst

Finger Eleven: Them vs you vs me

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Them vs you vs me - Finger Eleven, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Them vs you vs me - Finger Eleven. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Finger Eleven.