Fisz - Loff tekst piosenki - Teksciory.pl

Fisz: Loff

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Loff

Proszę o zwolnienie, o usprawiedliwienie mojego nie mogę Leżę drugi dzień otulając się w puchową kołdrę, A on znowu wpadł na mnie prosto uderzając ramieniem Padłam ryjem prosto na ziemię, Szepnął coś niecenzuralnego do ucha, Mam teraz wielkie kuku, na które muszę sobie dmuchać, A Ty, a Ty Jesteś lepsza niż bułka z masłem, Niż czekolady, gwiazdy z telewizji A Ty, a Ty Niż samochodzik zdalnie sterowny, Niż pieniążki i słodyczy. Kocham... jak nigdy dotąd Kocham... jak nigdy dotąd. Nie umiem pływać, śniło mi się znowu, Że się topię, nic nie mogę poradzić. Podobno mam na twarzy wypisane "frajer" Jutro przyrzekam muszę to sprawdzić. Jestem duże dziecko, chłopczyk, co się krepuje Powiedzieć tak prosto w oczy, co naprawdę czuje. A Ty, a Ty Jesteś lepsza niż bułka z masłem, Niż czekolady, gwiazdy z telewizji, Niż samochodzik zdalnie sterowany. A Ty, a Ty... Kocham... jak nigdy dotąd Kocham... jak nigdy dotąd Kocham... jak nigdy dotąd Kocham... Czuję dziwnie, że Ty coś nie bardzo, Ale kocha mnie Elle pismo światowe. Jestem tak naprawdę chłopczyk, Co ze wstydem opuszcza swą głowę. Jestem duże dziecko, co się krępuje Powiedzieć tak prosto w oczy, co naprawdę czuje. A Ty, a Ty Jesteś lepsza niż bułka z masłem, Niż czekolady, gwiazdy z telewizji, A Ty, a Ty Kocham... jak nigdy dotąd Kocham... jak nigdy dotąd Kocham... jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Kocham... jak nigdy dotąd Kocham... jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Jak nigdy dotąd Kocham... jak nigdy dotąd Kocham... jak nigdy dotąd.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Loff

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Loff

 

Skomentuj tekst

Fisz: Loff

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Hold On Justin Bieber
  „You know you can call me If you need someone I’ll pic kup the pieces If you come undone Painting stars up On your ceiling Cuz you wish that you could find some feeling You know you can call ”
 • Leave the Door Open Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic
  „Waht you doin’ Where you at You got plans Don’t say that I am sippin wine In a robe I look too good To be alone My house clean My pool warm Just shavedd (smooth like a newborn) We sh”
 • MAGIA Alvaro Soler
  „Salgo, vente a tomar algo Traete una cancion Por si todo sale bien Oye montate en mi coche Vamos de aqui Por si todo sale bien Y nada importa hoy Te vienes o te vienes si o no? Porque la mag”
 • Pay Your Way In Pain St. Vincent
  „You got to pay Your way in pain You got to pray Your way in shame I went to the store I was feeling kinda hungry But i didn’t have the money And the shelves were all empty So i went to the ”
 • Selfish Love (ft. Selena Gomez) DJ SNAKE
  „Nadie tiene que deciirmelo Hablas con otro que no soy yo Y te confieso queriendolo Dany, me dan ganas de tenerte de tenerte Just a little crush Got over here thinkin’ That somebody else cares”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Fisz teksty elle
 • buleczka z czekolada piosenka
 • kocham jak nigdy dotąd
 • mam na twarzy wypisane frajer przysiegam nastepnym razem to sprawdze

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Loff - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Loff - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.