Fokusmok: Neuron studio

Tekst piosenki

Brak wideo

Fokusmok

Teksty: 32 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Fokusmok: Neuron studio

[x2]Studio Neuron, neuronstudio.comBędą stąd nagrywki ze mną ziomProsto stąd skąd basy dudniąStudio Neuron, Neuron studioTo żyje, wreszcie serce miasta bijeMaster Fo napisze kilka linijekBo nastał czas na-na-na-nawijekKtoś coś potrzaskał? nic nie nabijeszJest miazga, pijesz jak nagraszPi i r kwadrat, jest jazda, jakoś przeżyjeszJest czas na szyję i czas nawijekJak już mówiłem - w sercu miasta[x2]Studio Neuron, neuronstudio.comBędą stąd nagrywki ze mną ziomProsto stąd skąd basy dudniąStudio Neuron, Neuron studioPoczątek - piątek - jak wszystkie piątkiBronki i jointy i ziomki-poziomkiI gadka - trzeba się za coś zabrać i nagraćNo i 5cet się zabrałI nagrał to w euro (co?) studio NeuronCzy ciemno, czy jasno, czy jasno, czy ciemnoMiasto jest nasze, wszędzie jebie basemPozdro, pozdro dla ziomali, którzy to nagrali[x2]Studio Neuron, neuronstudio.comBędą stąd nagrywki ze mną ziomProsto stąd skąd basy dudniąStudio Neuron, Neuron studioW Katowicach przy placu WolnościNa złotym mic'u gość gości gościWpadaj tu w radosnej twórczościNagraj swój rzeczywistości łykFyk-pyk-myk i ile radości w migBy znikł syk nieprofesjonalnościBig up, DJ 5cet, FokusmokZapraszamy do studia, już otwarteW centrum, w KatowicachWiesz gdzie, ajWięc weź ziom tam kicaj[x2]Studio Neuron, neuronstudio.comBędą stąd nagrywki ze mną ziomProsto stąd skąd basy dudniąStudio Neuron, Neuron studio
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Fokusmok: Neuron studio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fokusmok: Neuron studio

Skomentuj tekst

Fokusmok: Neuron studio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Neuron studio - Fokusmok, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Neuron studio - Fokusmok. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fokusmok.