Frontside: Huragan
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Frontside: Huragan
Dusze się, brak mi tchu, płonę tu!Dusze się, brak mi tchu, płonę tu!Ogłaszam wszem i wobec stan gotowościTylko teraz możesz zmienić bieg historiiJuż czas powstrzymać koniec,koniec tego świataPrzerwać ten proces,zaćmienie uczuć, letarg w nasWzywam Was!Tu i teraz!Huragan!Zaprawdę powiadam Wam,wierzcie mi lub nie!Nikt nas nie poprowadzi,tylko nasze serca!Pogrzebać histerię,zatopić lęk, uśmierzyć bólUlokować naszą wiarę w nas!Teraz!Już czas powstrzymać koniec tego świata!
Tłumaczenie piosenki
Frontside: Huragan
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Frontside: Huragan
-
I odpu
- Frontside
-
Judasz
- Frontside
-
Krew za krew
- Frontside
-
Krwawy deszcz oczyszczenia
- Frontside
-
Nie ma chwa
- Frontside
Skomentuj tekst
Frontside: Huragan
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
HOT GIRL SUMMER ft. Kizo, Malik Montana (prod. Vłodarski)
MODELKI
„Work it, bitch Hot girl summer, lubię, co zakazane To hot girl summer, już wiecie, co jest grane Hot girl summer, lubię, co zakazane To hot girl summer, już wiecie, co jest grane Hot girl summe”
-
TY MASZ - ft. Kukon
Gibbs
„Jaki urok masz, skoro przyciąga tak Że nic nie rusza mnie jak ty dzisiaj Jakby dotknął żar, nie mogę w miejscu stać Coś mówi mi, że to twoja wina Nosisz w sobie coś, czego trzeba mi, cest la vie ”
-
Niewinna
Skolim & Blanka
„Blanka i Skolim prezentują wspólny singiel - "Niewinna" Tekst: Nie jesteś niewinna Niegrzeczna dziewczynka Sama wiesz najlepiej, co ze mną robisz w myślach Nie jesteś niewinna Niegrzeczna”
-
sezon
Dawid Podsiadło
„Jest 2:05 Gdzieś mijasz moją twarz Więc czytam, że Ci źle Że nie chcesz jeszcze spać Akurat mam czas Całe szczęście żadnych już spraw Maruda to ja Nigdy nam nie dałem szans Pędzę, zanim nam ”
-
Nareszcie (Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino - Męskie Granie Orkiestra 2026)
Męskie Granie Orkiestra
„Ja się staram powiedzieć, że mnie ciągnie do ciebie I od dawna to wiem Puk, puk, puk Czy otworzysz mi? Swoje życie, żebym ja mógł w nim na co dzień być Do skutku, bo do tej pory nic Miałem gra”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- frontside huragan●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Huragan - Frontside, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Huragan - Frontside. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Frontside.
Komentarze: 0