Full Power Spirit: Jestem

Tekst piosenki

Full Power Spirit

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3
Profil artysty

Tekst piosenki

Full Power Spirit: Jestem

Jestem zbiorem swoich przeżyć godzina po godzinie. To, co kocham po tej stronie znalazłem w rapie i rodzinie. Po drugiej zaś najwyższy, to On jako drogi cel. To On dał mi życie, to do Niego jest ten bieg. Jestem za szacunkiem, prawdą i sprawiedliwością, wybaczeniem, prawem, akceptacją i miłością. Podstawowym wyznacznikiem prawa dobrze znanym, Dekalogiem na kamiennych tablicach przekazanym. Jestem lokalnym patriotą, tu się urodziłem, tu umrę. Miasto, które kocham, to z niego jestem dumny. Na głowie kaptur, ten sam blok, 28 lat, niby szara rzeczywistość, a zachwyca mnie ten świat. Jestem zwykłym człowiekiem i tutaj chyba skończę. To, co najważniejsze w moim sercu noszę. Nie obchodzi mnie czy dojdę do pułapu V I P. W każdym momencie wołam: God bless me!

Jestem, Jestem - dla ciebie żyję.
Jestem, Jestem - jakim mnie stworzyłeś.
Jestem, Jestem - swych przeżyć skarbonką.
Jestem, Jestem - w twych oczach bezcenny.

Jestem w tym wielkim świecie jakąś małą cząstką, mam swój cel, mam marzenia, mam plany.
Jestem zwykłym chłopcem, który spełnia dziś marzenia, uwierzyłem kiedyś w to, a dziś patrzę jak świat się zmienia. Jestem - żyję, chwytam nadzieję za rękę. Raz do góry, raz w dół, wiem, że niebo zdobędę. Nakarmiony dźwiękiem drapię czarną płytę. Mam w sobie miłość i wartości gdzieś w sercu utyte. Jestem małym człowiekiem, w którym bije wielkie serce. Wolny od brudnych spraw, sprawdź - mam czyste ręce. Jestem wolny, żyję w wolnym kraju. Codziennie muszę walczyć, szukać drogi do raju.

Jestem mężem mojej żony, synem mamy, bratem brata. Ziom zapraszam Cię do mego świata. Jestem realistą, tym co mam to się dzielę, rozprowadzam na ulicach pokój, wiarę i nadzieję. Jestem za ochroną życia od poczęcia aż do śmierci, skoro Bóg jest naszym Ojcem to jesteśmy Jego dziećmi. Czasem oporni wobec praw i nakazów, religijny supermarket oto symbol naszych czasów. Jestem wolny od zawiści, uzależniony od powietrza, Boże dzięki Ci za każde uderzenie serca, za rap, za chleb powszedni, zdrowie i rodzinę. Jestem cenny w Twoich oczach i mam pewność, że nie zginę. Jestem tu na tych podwórkach i ulicach. Moje miasto intryguje mnie, to miasto mnie zachwyca. Jestem tu żyjąc w realiach tego świata chociaż często stąd wyjeżdżam to zawsze powracam.


Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Full Power Spirit: Jestem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
86 %
14 %

Inne teksty wykonawcy

Full Power Spirit: Jestem

Skomentuj tekst

Full Power Spirit: Jestem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • full power spirit jestem
 • full power spirit jestem za obroną życia
 • full power spirit jeste tekst piosenkim
 • power spirit piosenki
 • fps jestem zbiorem swoich przezyc godzina po godzinie to co kocham

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem - Full Power Spirit, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem - Full Power Spirit. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Full Power Spirit.