Full Power Spirit: Jestem

Tekst piosenki

Full Power Spirit

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3
Profil artysty

Tekst piosenki

Full Power Spirit: Jestem

Jestem zbiorem swoich przeżyć godzina po godzinie. To, co kocham po tej stronie znalazłem w rapie i rodzinie. Po drugiej zaś najwyższy, to On jako drogi cel. To On dał mi życie, to do Niego jest ten bieg. Jestem za szacunkiem, prawdą i sprawiedliwością, wybaczeniem, prawem, akceptacją i miłością. Podstawowym wyznacznikiem prawa dobrze znanym, Dekalogiem na kamiennych tablicach przekazanym. Jestem lokalnym patriotą, tu się urodziłem, tu umrę. Miasto, które kocham, to z niego jestem dumny. Na głowie kaptur, ten sam blok, 28 lat, niby szara rzeczywistość, a zachwyca mnie ten świat. Jestem zwykłym człowiekiem i tutaj chyba skończę. To, co najważniejsze w moim sercu noszę. Nie obchodzi mnie czy dojdę do pułapu V I P. W każdym momencie wołam: God bless me!

Jestem, Jestem - dla ciebie żyję.
Jestem, Jestem - jakim mnie stworzyłeś.
Jestem, Jestem - swych przeżyć skarbonką.
Jestem, Jestem - w twych oczach bezcenny.

Jestem w tym wielkim świecie jakąś małą cząstką, mam swój cel, mam marzenia, mam plany.
Jestem zwykłym chłopcem, który spełnia dziś marzenia, uwierzyłem kiedyś w to, a dziś patrzę jak świat się zmienia. Jestem - żyję, chwytam nadzieję za rękę. Raz do góry, raz w dół, wiem, że niebo zdobędę. Nakarmiony dźwiękiem drapię czarną płytę. Mam w sobie miłość i wartości gdzieś w sercu utyte. Jestem małym człowiekiem, w którym bije wielkie serce. Wolny od brudnych spraw, sprawdź - mam czyste ręce. Jestem wolny, żyję w wolnym kraju. Codziennie muszę walczyć, szukać drogi do raju.

Jestem mężem mojej żony, synem mamy, bratem brata. Ziom zapraszam Cię do mego świata. Jestem realistą, tym co mam to się dzielę, rozprowadzam na ulicach pokój, wiarę i nadzieję. Jestem za ochroną życia od poczęcia aż do śmierci, skoro Bóg jest naszym Ojcem to jesteśmy Jego dziećmi. Czasem oporni wobec praw i nakazów, religijny supermarket oto symbol naszych czasów. Jestem wolny od zawiści, uzależniony od powietrza, Boże dzięki Ci za każde uderzenie serca, za rap, za chleb powszedni, zdrowie i rodzinę. Jestem cenny w Twoich oczach i mam pewność, że nie zginę. Jestem tu na tych podwórkach i ulicach. Moje miasto intryguje mnie, to miasto mnie zachwyca. Jestem tu żyjąc w realiach tego świata chociaż często stąd wyjeżdżam to zawsze powracam.


Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2012-02-01

Tłumaczenie piosenki

Full Power Spirit: Jestem

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
86 %
14 %

Inne teksty wykonawcy

Full Power Spirit: Jestem

Skomentuj tekst

Full Power Spirit: Jestem

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • full power spirit jestem
 • full power spirit jestem za obroną życia
 • full power spirit jeste tekst piosenkim
 • power spirit piosenki
 • fps jestem zbiorem swoich przezyc godzina po godzinie to co kocham

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jestem - Full Power Spirit, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jestem - Full Power Spirit. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Full Power Spirit.