G.G. Allin: Stink finger clit
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
G.G. Allin: Stink finger clit
You say you don't fuck, but I can suck your titYour always teasing me, and I'm damn sick of itMy fingers up your crack, but that ain't shitAll I get from you is stink finger clitStink finger clitStink finger clitStink finger clitI got you in the corner, 3 fingers in your cuntI wanna fuck and suck you, but you say you won'tYou're always playing with me, but you won't suck my dickAll I get from you is stink finger clitStink finger clitStink finger clitStink finger clitWell, I got you in the corner, 3 fingers in your cuntI wanna fuck and suck you, but you say you won'tYou're always playing with me, but you won't suck my dickAll I get from you is stink finger clitStink finger clit
Tłumaczenie piosenki
G.G. Allin: Stink finger clit
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
G.G. Allin: Stink finger clit
-
Suck dog
- G.G. Allin
-
Take aim & fire
- G.G. Allin
-
Teacher's pet
- G.G. Allin
-
Teenage twats
- G.G. Allin
-
Terror in America
- G.G. Allin
Skomentuj tekst
G.G. Allin: Stink finger clit
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Ushuaia
Jasiek Piwowarczyk
„Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
-
Życie jest jedno
SKOLIM
„Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
-
Amore Mio 2 (prod. COIKY)
Boski Heniek
„Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
-
Komu miałabym powiedzieć?
Bletka
„Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
-
Wracam
Jeremi Sikorski
„A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- Clit up tlumacz●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Ona
- Power Play
-
MAŁE MIASTO
- esceh
-
Crucify Me
- Angel Nation
-
GAZZZ - ft. PRZEMEK PRO, MICHU KONTRABAS
- Genzie
-
Mamacita - x Nowator
- Sylvia Novak
-
Tu i teraz (AHA)
- WERSOW, JANUSZ WALCZUK, WAIMA
-
Life Is a War
- Angel Nation
-
Hej szalała szalała
- SZALONY DRUŻBA
-
nie tańczę
- kuba i kuba
-
Mr Crowley - feat. Roman Morello, Revel Ian, Yoyoka Soma, Hugo Weiss
- Jack Black
Reklama
Tekst piosenki Stink finger clit - G.G. Allin, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stink finger clit - G.G. Allin. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - G.G. Allin.
Komentarze: 0