G. Love And Special Sauce - Small fish tekst piosenki - Teksciory.pl

G. Love And Special Sauce: Small fish

Tekst piosenki

Brak wideo

G. Love And Special Sauce

Teksty: 85 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

G. Love And Special Sauce: Small fish

Ever since I've been a small fishOh yeah, oh yeah yeah yeah yeahI sitting on the street manPlayin my guitarLookin at all the peoplePassin by the storeWell they dont even knowIm a small fish gonna swimAnd they just dont know where were gonna beginEver since that Ive been a small fishOh yeah oh comeonOh yeah yeah yeah yeahLivin itLovin itPushin itOh now Im shovin itYeah were kickin itOh and were lickin itYeah were lookin itOh and were cookin itYeah and Im takin itYou know and Im breakin itAnd Im shakin itAnd I cant bakin itAnd I gotta take itOh I will take itBut I couldnt makin itI already made itOh yeah, watch out for the sharksThe baracuda tooYou watch out for the big fishWhen they all try to eat youYou watch out for the fishermanAnd the hook line and the sinkerYou watch out for the jellyfishCuz they all try to go get youEver since, they have been a small fishOh yeah, oh yeah yeahOh yeah yeah yeahYeahWe go from coast to coast to coast to coast to coastWe go from coast to coast to coast to coast to coastI said I go from coast to coast to coast to coast to coastYou gotta go from coast to coast to coast to coast to coastYeah and from see to shining seaOh ever since that Ive been aEver since that Ive been a small fish
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

G. Love And Special Sauce: Small fish

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

G. Love And Special Sauce: Small fish

Skomentuj tekst

G. Love And Special Sauce: Small fish

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Kiss cam (podryw roku) Mata
  „jeśli chodzi o kobiety nigdy nie byłem odważny Podpierałem ściany dyskoteki A ty jak nie!, kochasz bawić się i tańczyć Prawa w przód, lewa w tył Jeszcze jakieś piruety Wie to chyba każdy Jest”
 • TEAM Ż 5 win (TEAM X All in PARODIA) LETNI, Dj Dziekan
  „5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team Wieśka nie ma, się struł nie ma gdzie pracować maja za nieroba pijemy, nie ma sie czego bać! 5 win, ściepa idzie na stół nasz czas, nasz team ”
 • Jakbym ZetHa
  „palę blanty po nocy kruszę zielone szychy mam czerwone oczy czarniutki w płucach ja białe mam chmury spokoju nie zakłócaj, bo odpalę pioruny topowy kandydat do ‘umarli za młodu’ zajarany, na ”
 • HONG KONG PUSHER x OSKA030
  „na dworze jest gorąco znowu walę koko Najebany ostro i zajebane oko Mała pragnie foto, i pyta się mnie dokąd A ja płynę pod prąd Lecimy dziś na Hong Kong {PUSHER, zwr. po niemiecku, tłumaczeni”
 • CINKCIARZ Frosti
  „mama mówi na mnie CINKCIARZ bo zarabiam na wszystkim robię to z bliskimi ale nigdy na bliskich telefony, aplikacje że coś sie wymyśli pojedziemy na wakacje odbijemy na misji bezrobotni, ale ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Small fish - G. Love And Special Sauce, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Small fish - G. Love And Special Sauce. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - G. Love And Special Sauce.