Gabriel Fleszar: Najlepszy dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Gabriel Fleszar

Teksty: 29 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Gabriel Fleszar: Najlepszy dzie

1. Wyciągasz swoja dłoń i nawet kiedy spisz,Ona sięga po mnie znów.Dotykam Twoich powiek, w zamyśleniu milczę.Nie powiem już nic, chociaż wiem jak tego chcesz,Ze mną jeszcze zostać.W kontach tylko cisza, cierpliwa bo już wie.To najlepszy dzień, najlepszy dzień,Najlepszy czas, by obiecać sobie ostatni raz:Odejdź lub zostań, chce wiedzieć już dziś,Wiedzieć jak od teraz mam żyć.2. Zapachy bez znaczenia, kolory dawnych chwilNic nie znaczą także wiemTo wszystko mogę zmieniać, tyle prób bez końca.Dosyć tych kłamstw,przecież wiem,Jak bardzo chcesz nic bez pożegnań.Cisza jak przyjaciel, cierpliwa bo już wie.To najlepszy dzień, najlepszy dzień,Najlepszy czas, by obiecać sobie ostatni raz:Odejdź lub zostań, chce wiedzieć już dziś,Wiedzieć jak od teraz mam żyć.3.W tej gonitwie bez znaczeniaBudzi się nasz strach,Nic się nie stanie,Jeśli nie spełnia się sny,Sama kiedyś przyznasz mi racje.To najlepszy dzień, najlepszy dzień,Najlepszy czas, by obiecać sobie ostatni raz:Odejdź lub zostań, chce wiedzieć już dziś,Wiedzieć jak od teraz mam żyć.Najlepszy dzień, najlepszy dzień,Najlepszy czas, by obiecać sobie ostatni raz:Odejdź lub zostań, chce wiedzieć już dziś,To najlepszy dzień!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Gabriel Fleszar: Najlepszy dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gabriel Fleszar: Najlepszy dzie

Skomentuj tekst

Gabriel Fleszar: Najlepszy dzie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Gabriel fleszar najlepszy

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Najlepszy dzie - Gabriel Fleszar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Najlepszy dzie - Gabriel Fleszar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gabriel Fleszar.