Gabriel Fleszar: Twoje ja
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Gabriel Fleszar: Twoje ja
Kraina szczęścia Ta od zawsze pożądana - słodko śpi Drzemie w nas W krainie szczęścia Wolny od szarości dnia, od zwykłych spraw Wolny tak To czego chcesz Co jeszcze masz To spokojny sen - to Twoja twarz Twoje "ja" To, czego chcesz - co nadal masz - Coś jeszcze w Tobie gra Twoja twarz - Twoje "Ja"Budzisz się rano Na milczenia zimnym dnie układasz los Czujesz to, Ty to wiesz Tak najzwyczajniej - Popijając zimną kawę - tracisz czas Ty to znasz To czego chcesz...I zanim zgubisz sny Zanim stracisz to, co masz Krainy szczęścia łyk - to krainy szczęścia smak Poczujesz jeszcze, jeszcze raz Krainy szczęścia smak To czego chcesz...
Tłumaczenie piosenki
Gabriel Fleszar: Twoje ja
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Gabriel Fleszar: Twoje ja
-
Wi
- Gabriel Fleszar
-
Wolne my
- Gabriel Fleszar
-
Zatrzymaj mnie prosz
- Gabriel Fleszar
-
Za
- Gabriel Fleszar
-
Zosta
- Gabriel Fleszar
Skomentuj tekst
Gabriel Fleszar: Twoje ja
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Azizam (feat. Ed Sheeran)
LATWOGANG
„Azizam Spotkajmy się na taniec dziś Pokaż mi jak płynąć jak woda Światła tańczą wokół nas Bądź moja, moja, Azizam Spotkajmy się na taniec dziś Pokaż mi jak płynąć jak woda Światła tańczą wokół ”
-
M.I.A.
Sara James
„Ladies and gentlemen, the daughter of a well-known CEO has gone MIA. Her father owns one of the highest selling record labels in the world, and nothing will stop him from getting his daughter back. ”
-
Odpłyń
Kathia
„Zawsze mi będziesz rwącym strumieniem Co wpływa do wewnątrz Pobudza tętno Zawsze mi będzie bliższa samotność Niż noc obok kogoś Kto nie jest tobą Odpłyń odpłyń Daj mi oddychać Pod po”
-
GDZIE MÓJ DOM?
YOUNG MULTI
„Płyną krystalicznie czyste łzy na buzi Ona na kolanach, żebym się nie smucił "Kto to?" — pytam siebie kiedy patrzę w lustro Zamykam swe oczy, liczę, że się nie obudzę jutro Proszę złap mnie za dło”
-
Memento
PRO8L3M
„[Zdycha, Gigi, Bilon:] - Kelner, kelner - Słucham? W czym mogę pomóc? - Wiesz co, możesz kiełbasę opierdolić, ale polej najpierw - Hehehe. No chyba z grilla. No weź się jebnij w czoło. Przecież je”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- twoje ja tekst●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
I Love You
- Playboys
-
NIC POD DYKTANDO - ft. KęKę x DJ Gondek
- Bonus rpk
-
Słowa na K
- Sylwia Grzeszczak
-
WARUM? (prod. Jonatan)
- Bungee
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
- FANKA
-
Z nim
- AGBE
-
Hymn - x Frank Leen
- Avi
-
Kto kłamie? - feat. Ola Gwazdacz
- Miłosz Skierski
-
Podróż w nieznane
- BAYERA
-
Pretty Girls
- Will Smith
Reklama
Tekst piosenki Twoje ja - Gabriel Fleszar, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Twoje ja - Gabriel Fleszar. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gabriel Fleszar.
Komentarze: 0