Gieroch: Nigdy nie zapomn

Tekst piosenki

Brak wideo

Gieroch

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Gieroch: Nigdy nie zapomn

Nigdy Nie zapomnę chwil wspólnych spędzonych z Tobą Jesteś osobą, której zawsze dałbym wszystko Moje ciepło i uczucie, pragnę być tak blisko obok Ciebie Ukochana masz coś w sobie, Dobrze wiesz malutka ten kawałek dedykuje Tobie Jeśli w coś nie wierzysz przypomnę Ci Boline Pierwsza ławka i zwierzenia czy Cię zmuszam do myślenia To uczucia tak piękne nie do zapomnienia Spacery wieczorami oraz uśmiech na Twej twarzy Najpiękniejsze czasy jakie mogły się przydarzyć mi Nie pamiętam tych momentów byśmy byli źli Wszystko było dopięte do samego końca Kiedy przyjdzie ta potrzeba stanę jako Twój obrońca Nigdy złego słowatak szacunek i sentyment mam Mogę powiedzieć że na wylot Cię już znam I bez końca sobie wmawiam jeszcze rade dam Może Ty masz inne zdanie nie poradzę nic już na nie Wiem natomiast jedno żyj z właściwym przekonaniem Teraz ten utwór Tobie dedykuje, czy wiesz dlaczego? Bo na to zasługujesz Szanuj swe wybory, gdy nie trzeba ich nie zmieniaj, Nigdy Ciebie nie zapomnę i będę doceniał Tak tego Ci dziś życzę żyj z właściwym przekonaniem, A co na pewno ma stać się to się stanie Masz kogoś innego na twym ślicznym oku On jest teraz górą a ja już jestem z boku Nie jestem typem sęka co zabiega o twe względy Ale teraz różne drogi, Ty tamtędy a ja tędy Chodzi właśnie o to że na siłę nic nie robię A tym utworem w zadek też nie wchodzę Tobie Pragnę Ci ukazać moje myśli i uczucia Że jesteś wiele warta nie jak guma do żucia Ty żyjesz młodością, zabawą i chwilami Może to i dobrze bo, ja trochę wspomnieniami Ale lubię patrzeć, kiedy świecisz promieniami A ja czyje się wtedy jak Amor ze skrzydłami Słońce jesteś cudownatak to nie ściema Sprzyja Włochy, co jest grane nie do przewidzenia Nokia wiadomości i to wszystko znikło nie ma Twój numer jest widziany mile powodzenia Teraz ten utwór Tobie dedykuje, czy wiesz dlaczego? Bo na to zasługujesz Szanuj swe wybory, gdy nie trzeba ich nie zmieniaj, Nigdy Ciebie nie zapomnę i będę doceniał
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Gieroch: Nigdy nie zapomn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gieroch: Nigdy nie zapomn

Skomentuj tekst

Gieroch: Nigdy nie zapomn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nigdy nie zapomn - Gieroch, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nigdy nie zapomn - Gieroch. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gieroch.