Golec uOrkiestra & Gospel Rain - Oto jest dzień tekst piosenki - Teksciory.pl

Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra & Gospel Rain

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Ref. Oto jest dzień, który dał nam Pan! Weselmy się i radujmy się w nim! Alleluja, alleluja!

1. Ty, który mieszkasz w chmurze pełnej ognia, Ty, który siedzisz na tronie z szafirów,istot tajemnych otoczony chórem, Boże chwały wielkiej.

2. Ty, co zamykasz cały wszechświat w dłoni,Czynisz z obłoków posłuszne rydwany,Jako swych posłów Ty kierujesz wichry, Boże Stworzycielu.

3. Ty, któryś mówił w krzaku gorejącym,Ojcze narodu dawnego Przymierza,Lud prowadziłeś przed czerwone wody,Boże Ocalenia.

4. Panie kapłanów, królów i proroków,złota świątynia przybytkiem Twym była,Tyś jednak wybrał dom swój w naszych sercach,Boże Miłosierny.

5. Aby pojednać grzesznych ludzi z Tobą,dałeś nam Syna, co stał się Człowiekiem,w Nim okazałeś głębię swej miłości,Boże Odkupienia.

6. Przyjął On mękę, śmierć i pogrzebanie,Krwi swej purpurą przywrócił nam życie,dnia zaś trzeciego powstał z mroków grobu,Boże Zmartwychwstania.

7. Tobie Najwyższy, pełen majestatu,razem z Twym Synem i Duchem płomiennym,sława niech będzie, cześć i dziękczynienie, Boże zawsze wierny.
Autor tekstu: Religijne
Tekst dodał: CZESIO13

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Red Pill Kacper HTA
  „Kiedy byłem młody chciałem nosić ciuchy jak Fendi, Vi, Crips I mieć codziennie nowe dupy tak jak Johnny Sins jarałem szlugi wagonami sam nie wiedząc nic pytasz czy jest git? to nie klick, klick,”
 • Fresh (ft. White 2115, donGURALesko) Deemz
  „zimny lód i pełny klub mi tu daj, daj na nogach oblepiony susz jestem w najkach wszystko dookoła wróg bo od niedawna znowu jestem gwiazda jak chuj! ... so fresh chyba słyszałęś żeby dać dać na”
 • Przynoszę deszcze Intruz
  „Przynoszę deszcze Na szare chodniki Przynoszę deszcze Na szare chodniki Przynoszę deszcze Na szare chodniki Przynoszę deszcze Przynoszę deszcze Na szare chodniki zalewam miasta i domy wiers”
 • HONG KONG PUSHER x OSKA030
  „na dworze jest gorąco znowu walę koko Najebany ostro i zajebane oko Mała pragnie foto, i pyta się mnie dokąd A ja płynę pod prąd Lecimy dziś na Hong Kong {PUSHER, zwr. po niemiecku, tłumaczeni”
 • CINKCIARZ Frosti
  „mama mówi na mnie CINKCIARZ bo zarabiam na wszystkim robię to z bliskimi ale nigdy na bliskich telefony, aplikacje że coś sie wymyśli pojedziemy na wakacje odbijemy na misji bezrobotni, ale ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • oto jest dzień który dał nam pan tekst
 • oto jest dzień tekst
 • ty który mieszkasz w chmurze pełnej ognia

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Oto jest dzień - Golec uOrkiestra & Gospel Rain, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Oto jest dzień - Golec uOrkiestra & Gospel Rain. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra & Gospel Rain.