Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra & Gospel Rain

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1
Profil artysty

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Ref. Oto jest dzień, który dał nam Pan! Weselmy się i radujmy się w nim! Alleluja, alleluja!

1. Ty, który mieszkasz w chmurze pełnej ognia, Ty, który siedzisz na tronie z szafirów,istot tajemnych otoczony chórem, Boże chwały wielkiej.

2. Ty, co zamykasz cały wszechświat w dłoni,Czynisz z obłoków posłuszne rydwany,Jako swych posłów Ty kierujesz wichry, Boże Stworzycielu.

3. Ty, któryś mówił w krzaku gorejącym,Ojcze narodu dawnego Przymierza,Lud prowadziłeś przed czerwone wody,Boże Ocalenia.

4. Panie kapłanów, królów i proroków,złota świątynia przybytkiem Twym była,Tyś jednak wybrał dom swój w naszych sercach,Boże Miłosierny.

5. Aby pojednać grzesznych ludzi z Tobą,dałeś nam Syna, co stał się Człowiekiem,w Nim okazałeś głębię swej miłości,Boże Odkupienia.

6. Przyjął On mękę, śmierć i pogrzebanie,Krwi swej purpurą przywrócił nam życie,dnia zaś trzeciego powstał z mroków grobu,Boże Zmartwychwstania.

7. Tobie Najwyższy, pełen majestatu,razem z Twym Synem i Duchem płomiennym,sława niech będzie, cześć i dziękczynienie, Boże zawsze wierny.
Autor tekstu: Religijne
Data dodania: 2020-04-13
Tekst dodał: CZESIO13
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra & Gospel Rain: Oto jest dzień

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • oto jest dzień który dał nam pan tekst
 • oto jest dzień tekst
 • ty który mieszkasz w chmurze pełnej ognia

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Oto jest dzień - Golec uOrkiestra & Gospel Rain, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Oto jest dzień - Golec uOrkiestra & Gospel Rain. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra & Gospel Rain.