Golec uOrkiestra: Walc chemiczny

Tekst piosenki

Brak wideo

Golec uOrkiestra

Teksty: 76 Tłumaczenia: 0 Wideo: 20

Tekst piosenki

Golec uOrkiestra: Walc chemiczny

OD CHEMII SIĘ WSZYSTKO ZACZYNABO WSZYSTKO CHEMICZNY MA SKŁADODDAJMY JEJ POKŁON BO WIELKIW HISTORIE LUDZKOŚCI MA WKŁADBEZ CHEMII NIE BYŁOBY CIEBIEBEZ CHEMII NIE BYŁOBY MNIETO ONA OD WIEKÓW WCIĄŻ SPRAWIA ŻE SERCE DO SERCA SIĘ RWIEOD SERDUCHA OGIEŃ BUCHA TAK SŁODKO PŁYNIE NAM CZASJA CIĘ KOCHAM TY MNIE KOCHASZMIŁOŚĆ GOTUJE SIĘ W NASW TAŃCU ŁĄCZĄ SIĘ FLUIDYKAŻDY Z NAS WIE JAK TO JESTKOCHAM CHEMIĘ ZA TĘ PREMIĘMIŁY Z JEJ STRONY TO GESTTO BARDZO ZŁOŻONA SUBSTANCJA CO ODCZYN MA SŁODKI JAK MIÓDPODWÓJNE WIĄZANIE CHEMICZNE NIERZADKO ŁĄCZĄCE PO GRÓBLECZ SKŁAD JEST DO DZISIAJ NIEZNANYCHOĆ WIELU SIĘ GŁOWI OD LATCHCĄC ROZGRYŹĆ TAJNIKI MIŁOŚCII ZNALEŹĆ CUDOWNY JEJ SKŁAD OD SERDUCHA OGIEŃ BUCHA . . . .
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Golec uOrkiestra: Walc chemiczny

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Golec uOrkiestra: Walc chemiczny

Skomentuj tekst

Golec uOrkiestra: Walc chemiczny

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • walc chemiczny
 • golec uorkiestra walc chemiczny
 • walc chemiczny golec uorkiestra tekst
 • golec uorkiestra walc
 • walc chemiczny golec uorkiestra

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Walc chemiczny - Golec uOrkiestra, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Walc chemiczny - Golec uOrkiestra. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Golec uOrkiestra.