Gosia Andrzejewicz: Pi

Tekst piosenki

Brak wideo

Gosia Andrzejewicz

Teksty: 70 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Gosia Andrzejewicz: Pi

Czasami myśle co by było Gdybym nie poznała Cię? Za kim tęskniła bym, kto tulił by mój sen? Dzisiaj Ci chciałam podziękować, Że wciąż jesteś blisko mnie. Tylko Ty tak umiesz Kochać, za to jaka jestem! Ref. Całe piękno jest w nas w naszym sercu jest największy skarb. Całe piękno jest w nas, tyle ciepła dla Ciebie mam. Moje szczęście to Ty już teraz mam dla kogo żyć, bo jesteś blisko. Od tego dnia gdy Cię poznałam, Wszystko tak zmieniło się. Mam już dla kogo śnić a życie ma już sens. Dzisiaj Ci chciałam podziękować, Że wybrałeś właśnie mnie. Tylko Ty tak umiesz Kochać, za to jaka jestem! Ref. Całe piękno jest w nas w naszym sercu jest największy skarb. Całe piękno jest w nas, tyle ciepła dla Ciebie mam. Moje szczęście to Ty już teraz mam dla kogo żyć, bo jesteś blisko. Tyle ciepła w sobie mam, moje szczęście to Ty Już teraz mam dla kogo żyć, bo jesteś blisko, Już teraz mam dla kogo żyć, bo jesteś blisko. Jesteś blisko.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Gosia Andrzejewicz: Pi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Gosia Andrzejewicz: Pi

Skomentuj tekst

Gosia Andrzejewicz: Pi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • poznać ciebie to było szczesciem
 • lubię gdy jesteś blisko mnie teksty
 • bo dzieki mam dla kogo zyc wiersz
 • tekst piosenki piękno gosia andrzejewicz
 • piękno gosia andrzejewicz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pi - Gosia Andrzejewicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pi - Gosia Andrzejewicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Gosia Andrzejewicz.