Goya: Dobrze jest jak jest

Tekst piosenki

Brak wideo

Goya

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 17

Tekst piosenki

Goya: Dobrze jest jak jest

Możesz być moim dobrym dniem, Możesz być dobryczynnym snem, na miłe słowa jestem głucha gdy, gdy mi ich nie szepczesz do ucha TY, te same żarty co Ciebie - bawią mnie w tej samej chwili co Ty - czuję lęk. Nie wiem jak, nie wiem czy, nie wiem gdzie, dokładnie sobie wyobraźisz mnie powiesz mi, że tak jak jest dobrze jest..., że taka sobie wymarzyłeś mnie.. Nie wiem jak, nie wiem czy, nie wiem gdzie, dokładnie sobie wyobraźisz mnie powiesz mi, że tak jak jest dobrze jest... Możesz być jasną stroną dnia, możesz być pewien, że to ja, i na obrazy jestem ślepa gdy gdy Twoje oczy nie widza ich i czego moge jeszcze wiecej chcieć....? tylko tego bym... nie obudziła się! Nie wiem jak, nie wiem czy, nie wiem gdzie, dokładnie sobie wyobraźisz mnie powiesz mi, że tak jak jest dobrze jest..., że taka sobie wymarzyłes mnie.. Nie wiem jak, nie wiem czy, nie wiem gdzie, dokładnie sobie wyobraźisz mnie powiesz mi, że tak jak jest dobrze jest... Nie wiem jak,nie wiem gdzie powiesz mi...dobrze jest... Nie wiem jak, nie wiem czy, nie wiem gdzie, dokładnie sobie wyobraźisz mnie powiesz mi, że tak jak jest dobrze jest..., że taka sobie wymarzyłes mnie.. Nie wiem jak, nie wiem czy, nie wiem gdzie, dokładnie sobie wyobraźisz mnie powiesz mi, że tak jak jest dobrze jest...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Goya: Dobrze jest jak jest

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Goya: Dobrze jest jak jest

Skomentuj tekst

Goya: Dobrze jest jak jest

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BZRP Music Sessions 53 (Pique Diss) Shakira
  „(Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Ah-oh (Uh, uh, uh, uh) (Pa' tipos como tú) (Uh, uh, uh, uh) Perdón, ya cogí otro avión Aquí no vuelvo No quiero otra decepción Tanto”
 • Młody Paderewski Mata
  „Co mi mugole możecie powiedzieć Chcielibyście siedzieć na ostatnim piętrze Leżycie gdzieś na parterze i leżcie Niektórym wygodnie jest na dnie Byłem na minus 1 i nie jestem już Co najwyżej spad”
 • Uśmiech proszę! (piosenka z reklamy) Krzysztof Ibisz x ON
  „Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust Zwykle nie gryzę, więc pokaż mi już Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie O szczery uśmiech więc proszę cię Tak, wszystkie zęby piękne są Pokaż więc swoje, śmi”
 • jak nie wrócę po północy (feat. Szpaku) Kuban
  „Nienawidzę pi*d, a chwilowo byłem jedną z nich Największy to ze sobą miałem beef Prosili o bis Musiałem sobie dolać, żeby wyjść A miałeś za idola mnie do dziś Srałem na idoli, nie musiałem podb”
 • As It Was (Harry Styles Cover, America's Got Talent, Mam Talent) Sara James
  „Holdin' me back Gravity's holdin' me back I want you to hold out the palm of your hand Why don't we leave it at that? Nothin' to say When everything gets in the way Seems you cannot be replaced ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dobrze jest jak jest
 • dobrze mi tak jak jest
 • goya dobrze dobrze wiem
 • wiem goja slowa
 • Tak mi dobrze piosenka tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dobrze jest jak jest - Goya, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobrze jest jak jest - Goya. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Goya.