Green Day: Bored For Life

Tekst piosenki

Brak wideo

Green Day

Teksty: 257 Tłumaczenia: 0 Wideo: 168

Tekst piosenki

Green Day: Bored For Life

and just because you think i am a fool/and don't seem to want to listen/doesn't mean i didn't hear you/or wasn't paying any attention/'cause i've said all that i have to say/and i will return to you/on some other foreign day.
hear the lies/tell a joke/bored for life/indwelling in your sociality/i'm a mistake waiting to happen....


i cannot dream if i am a fly upon your wall/and just because you cannot see me/doesn't mean i'm never there/ because you have got a thing/that i really like/a kiss or two on just because/ doesn't mean that i think of you.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Green Day: Bored For Life

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Green Day: Bored For Life

Skomentuj tekst

Green Day: Bored For Life

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bored For Life - Green Day, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bored For Life - Green Day. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Green Day.