Grupa Operacyjna: Toast

Tekst piosenki

Brak wideo

Grupa Operacyjna

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Grupa Operacyjna: Toast

Pierwsza kolejka zawsze na zdrowie,druga to na pierwszą odpowiedź.Wypij teraz, jak ja to robie Vodka nie trutka wie każdy człowiek. Powiec,powiec. Czy nie jest spoko? W Polsce numerem jeden jest alkohol, żadna faza żadna używka nie umywa sie do piwka, sprawdź. Nie chodzi o to by chlac chodzi o toast,zobacz ilu ludzi do okoła.Nie potępiam tym kawałkiem zioła, lecz promuje żyto z Polskiego pola. Na świece znają Wałęsę i Chopina ten pierwszy niestety swojej vodki nie ma.Tu sie raczej nie wylewa za kołnierz. Kumasz bracie? To kufel podnieś! Ref. Wódka,wino,koniak,browar,wysky,likier,wyborowa.Instrukcje każdy dobrze zna, toast i.. do dna. Wszystcy razem, do dna, głośniej do dna. I jeszcze raz do dna.Wszystcy tutaj do dna. 2.Hej, ty patrz to stara szkoła łokciem w denku, pijemu toast.Dalej jedziem, chcesz zagryźc śledziem, jakoś to będzie nie wiesz? Nie bądź zmarnowany, przegryź grzybkiem marynowanym.Toast pijemy więc nie podpieraj ściany, dalej gramy, wymyślaj intencje. Pijemy zawsze za coś, masz preferencje? Pijemy zawsze za coś albo na odwage, za zdrowie albo za to że damy rade.Mówisz przerwa? Jaka przerwa? Nikt nie wypije tyle co rezerwa.Ale uważaj by nie przecholowac, nie chcemy nikogo reanimowac.Nie strzel do własnej bramki gola. Pij rozsądnie,toast! Ref. Wódka,wino,koniak,browar,wysky,likier,wyborowa.Instrukcje każdy dobrze zna, toast i.. do dna. Wszystcy razem, do dna, głośniej do dna. I jeszcze raz do dna.Wszystcy tutaj do dna. Do dna x4 .Pijemy do rana, do popołudnia zacznij powoli nie wyjdź na durnia.Mieszko sie może na scenie wydurniac ale niech cie nie pokona Vodek wytwórnia. Pijemy za nasz dom, i za miasto,za dobre imprezy na którysz jest ciasno.Za to że jeszcze widze jasno, uważaj na bimber bo skończysz z jaskrą. Albo z czymś gorszym, miej otwarte oczy.Żuc czasem toast co ludzi zaskoczy.Dawaj rade, ja wspieram biesiade.Jeszcze dziś wasze zdrowie wypic dam rade.Dam rade za Polske wale prosto z mostu.Ej gościu moge pic nawet za kościół,za to by wyszło za lepszą przyszłośc.Za to byśmy byli blisko.Toast! Ref. Wódka,wino,koniak,browar,wysky,likier,wyborowa.Instrukcje każdy dobrze zna, toast i.. do dna. Wszystcy razem, do dna, głośniej do dna. I jeszcze raz do dna.Wszystcy tutaj do dna.x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grupa Operacyjna: Toast

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grupa Operacyjna: Toast

Skomentuj tekst

Grupa Operacyjna: Toast

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tekst piosenki wale se browara tu
 • słowa piosenki wódka wyborowa
 • ty stara cholero niech Cie diabli nie biero
 • wódka wyborowa piosenka
 • pierwszy toast tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Toast - Grupa Operacyjna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Toast - Grupa Operacyjna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grupa Operacyjna.