Grzegorz Markowski: Zacznie sie tw

Tekst piosenki

Brak wideo

Grzegorz Markowski

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Grzegorz Markowski: Zacznie sie tw

Przegrywałeś już nie razSwoich klęsk już nie zliczyszUczysz się życiowych prawUczysz się, uczysz się milczećTyle w życiu miałeś klęsk Mógłbyś już poddać się, pewnieAle powiedz sobie nieJeszcze serce masz, jeszcze w nimTrzyma krew i bólŚpiewaj co w piersiach tchuŚpiewajByć może tu los da ci jedną z szansPochwyć, ten prawdy dźwięk,Śpiewaj, pokonaj lękChwyć szczęście, wejdź w szczęścia transA gdy kochasz wtedy teżMilczysz wciąż,Boisz się słowa, Boisz się miłości swejGdy napotkasz jąTwarzą w twarz Jak jej serce daszŚpiewaj co w piersiach tchuŚpiewajByć może tu los da ci jedną z szansPochwyć, ten prawdy dźwięk,Śpiewaj, pokonaj lękChwyć szczęście, wejdź w szczęścia transWtedy wygrasz pierwszy razBędzie tak, jak chcesz.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grzegorz Markowski: Zacznie sie tw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grzegorz Markowski: Zacznie sie tw

Skomentuj tekst

Grzegorz Markowski: Zacznie sie tw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Na deser Julia Żugaj
    „Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
  • Mamy to - feat. Runa, Don Cleo
    „Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
  • Obejmuję noce ft. Pezet, Livka Jonatan
    „Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
  • Nieistotne Żabson
    „(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
  • Dźwięczność Voo Voo
    „Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

  • piosenki+sk+tw

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zacznie sie tw - Grzegorz Markowski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zacznie sie tw - Grzegorz Markowski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grzegorz Markowski.