Halina Fr - Ktokolwiek jeste tekst piosenki - Teksciory.pl

Halina Fr: Ktokolwiek jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Halina Fr

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Halina Fr: Ktokolwiek jeste

Ktokolwiek jesteś bez ojczyzny, Wstąp tu, gdzie czekam po kryjomu:W ugornej pustce jałowizny Będziemy razem nie mieć domu.Kto się zapatrzył w tamte strony,Gdzie dotąd niebo nocą ciemnąOd łuny drży nieugaszonej,Niech w noc tę głębiej idzie ze mną. Komu się śnią włóczone kości Przez psy na połach, gdzie rozpaczą Brzozy odarte jeszcze płaczą,Niech mi to wyzna w samotności.Bo z mgieł jesiennych, przez ścierniska W badylach, perzu, kłąbem pnączy Szept jakiś z trudem się przeciskaI w samo serce, w krew się sączy.Bo nie ma ziemi wybieranej, Jest tylko ziemia przeznaczona,Ze wszystkich bogactw - cztery ściany, Z całego świata - tamta strona.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Halina Fr: Ktokolwiek jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Halina Fr: Ktokolwiek jeste

 

Skomentuj tekst

Halina Fr: Ktokolwiek jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ktokolwiek jeste - Halina Fr, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ktokolwiek jeste - Halina Fr. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Halina Fr.