Halina Fr - Nienazwane wo tekst piosenki - Teksciory.pl

Halina Fr: Nienazwane wo

Tekst piosenki

Brak wideo

Halina Fr

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Halina Fr: Nienazwane wo

Tam gdzie teraz idę, nie ma nic.Ledwie dwa ziarnka piasku, moich dróg.Tam gdzie teraz płynę, krople dwie.Łączą się w narodzinach moich mórz.Boję się co dzień,Tych samych miejsc,Tych samych ram,Z tym samym tłem.Ale wiem...Nienazwane woła mnie,Niepoznane kłania się.Ile nie mam, tyle chcę.Nienazwane woła mnie,Niepoznane kłania się,Niezaznane dzieje się.Tu czekają mnie, gdy wracam,Ciepłe i oswojone cienie bramTutaj nim się zacznie, kończy się,Odyseja mego powszedniego dnia.Boję się, co dzień,Tych samych miejsc,Tych samych ram,Z tym samym tłem.Ale wiem...Nienazwane woła mnie...Póki księżyc w nowiu znów,Póki płyną rzeki snów,I wpadają za horyzont,Jeszcze żyje i w nas gra,Ta nadzieja, siła ta,Co powiada możesz żyć....Dogoń myśl.Nienazwane woła mnie...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Halina Fr: Nienazwane wo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Halina Fr: Nienazwane wo

 

Skomentuj tekst

Halina Fr: Nienazwane wo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nienazwane wo - Halina Fr, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nienazwane wo - Halina Fr. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Halina Fr.