Halina Frąckowiak: Anna już tu nie mieszka

Tekst piosenki

Halina Frąckowiak

Teksty: 3 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5
Profil artysty

Tekst piosenki

Halina Frąckowiak: Anna już tu nie mieszka

Krajobraz łasi się jak pies - To wieczór po nielekkim dniu, Autobus stanął, Możesz wysiąść, wejść, Lecz Anna już nie mieszka tu, Lecz Anna już nie mieszka tu. Za rzekę, w cień starych drzew Pobiegła kiedyś środkiem dnia - Muzykę wzięła z sobą, jakiś wiersz, Drobiazgów parę, parę zdjęć, Sukienkę lekką tak jak mgła. Czy teraz jej łatwiej żyć, Czy nie tnie w twarz poranny chłód, Pomiędzy nami, odkąd nie ma jej, Zwykłego ciepła mniej i mniej, I gorzki bywa nawet miód. I gorzki bywa nawet miód. Kochała kruche trawy źdźbło, Wierzyła w dźwięk trącanych strun, Nic więcej o niej Ci nie powiem, bo- Bo Anna już nie mieszka tu, Bo Anna już nie mieszka tu. Za rzekę, w cień starych drzew...
Autor tekstu: Halina Frąckowiak

Tłumaczenie piosenki

Halina Frąckowiak: Anna już tu nie mieszka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Halina Frąckowiak: Anna już tu nie mieszka

Skomentuj tekst

Halina Frąckowiak: Anna już tu nie mieszka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównicę, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • twe slowa kruche jak tej trawy zdzblo
 • piosenka anna już tu nie mieszka
 • z ktorego roku jest puosenka h frackowiak anna juz nie mieszka tu
 • bo anna już nie mieszka tu
 • Halina Frąckowiak - Anna już nie mieszka tu

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Anna już tu nie mieszka - Halina Frąckowiak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Anna już tu nie mieszka - Halina Frąckowiak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Halina Frąckowiak.