Halina Kunicka: Piosenka z Kalink

Tekst piosenki

Brak wideo

Halina Kunicka

Teksty: 10 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Halina Kunicka: Piosenka z Kalink

Kalinka, kalinka, kalinka maja Kalinka, kalinka, kalinka maja Roztańczona i niesforna, Wesoła niczym wiatr Zapomniana lecz zadziorna Ta sama co sprzed lat Nagle do mnie wróciła Krąży przy mnie jak cień Nie odstępuje ni na chwilę Nocą zakrada w sen Ona jest wszędzie Nawet w ciszy Choć krew jest moja Jej jest rytm Ona me pocałunki liczy, O których dotąd nie wiedział nikt Kalinka, kalinka, kalinka to sny Kalinka, kalinka, kalinka to wy Kalinka, kalinka, kalinka to be Kalinka, kalinka, kalinka to ech Skąd się wziąłeś tu przy mnie Odejdź sobie do innej To przecież tak nie może dłużej trwać No stało się tak nagle jak staje się dzień Powiedział, że kocha , że będzie jak cień Całował, ach całował dał potem jakiś kwiat I zagwizdał mi piosenkę, nasz sygnał, nasz znak Wtedy do mnie wróciła i została jak cień Nie odstępuje ni na chwilę La, la, la, la, la ... itd.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Halina Kunicka: Piosenka z Kalink

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Halina Kunicka: Piosenka z Kalink

Skomentuj tekst

Halina Kunicka: Piosenka z Kalink

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • całowali jak należy
 • calowali jak nalezy
 • dziewczyna ze snów w piosence kunickiej
 • zolnierz co calowal jak nalezy
 • ... calowali jak nalezy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka z Kalink - Halina Kunicka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka z Kalink - Halina Kunicka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Halina Kunicka.