Hanna Banaszak: Wo

Tekst piosenki

Brak wideo

Hanna Banaszak

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Hanna Banaszak: Wo

słowa: Jonasz Koftamuzyka: Jerzy SatanowskiOrfeuszu, gdzie jesteś?Pomyliłeś znów piętraJa Cię czekam, na ziemiPiętro niżej od piekłaTutaj wszystko jest czyjeśTylko łzy są niczyjeOrfeuszu, na ziemi się żyjeOrfeuszu, na ziemi sie żyjeOrfeuszu, mężczyźni Przybierali twą postaćTyle rąk, tyle ust, tyle rozstańOrfeuszu, przebaczyszPrzecież sam tak śpiewałeśTylko drzewa potrafią być sameNa tej ziemi piętro niżej od piekłaOrfeuszu, kłamaliSkradzionymi słowamiKtóre tobie ukradli - kochanyTrzeba było je chronićTeraz znają je wszyscyPowtarzają je, kiedy chcą niszczyćOrfeuszu, gdzie jesteś?Pomyliłeś znów piętraJa Cię czekam na ziemiPiętro niżej od piekłaOrfeuszu, gdzie błądzisz?Piętro niżej zjedź windą!Orfeuszu, nie zdążyszA za chwilę znów przyjdąA za chwilę znów przyjdą!Orfeuszu, za późno!Patrzysz: czemu tak pusto?Orfeuszu: Zabiło mnie lustro!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Hanna Banaszak: Wo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hanna Banaszak: Wo

Skomentuj tekst

Hanna Banaszak: Wo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
    „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
  • Skrzydełka Dekorator
    „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
  • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
    „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
  • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
    „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
  • Kinderki Mortal
    „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wo - Hanna Banaszak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wo - Hanna Banaszak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hanna Banaszak.