Hemp Gru: Zachowaj twarz

Tekst piosenki

Brak wideo

Hemp Gru

Teksty: 61 Tłumaczenia: 0 Wideo: 10

Tekst piosenki

Hemp Gru: Zachowaj twarz

właśnie taksiedem siedemhemp gruwładza, terror, pieniądze, agresjato języki światakultura przestępstwapłacz, narkotyki, ciężkie porno, brońniezauważalny cierpienia hardkormówię ci ziomek, choć ważny jest dziś szmalcyniczna twarz, nawet i taj ma halja pieprzę ten szajs, którym chce karmić mnie światiluzji czar, ten robaczywy chłamalternatywę wybieram sobie samto właśnie moje ja, mojego losu grahura gand dilgangulicznej sztuki smakdzieciaki przeznaczenia, talenty z ciemnych bramto w twojej głowie, w twoim sercu, w twojej duszysam, sam.. wybór masztwe oczy odbiciem, a wyrazem twarz [x2]każdy z nas mógłby być daleko stądgdyby choćby raz wybrał inną z dróginaczej chciał bógzachowałem twarz stojąc tuuważnie przemyslany każdy krok, każdy ruchtak samo jak nienawiść, miłość, mą siłączcigodni ludzie honoru moją familiąpoznałem biedę, luksus - nic się nie zmieniłokilku takich, pragnęli sławy, słuch o nich zaginąłw mej rodzinie nikt nie był glina ani ubekiemtu z ojca na syna każdy jest dobrym człowiekiemstyl dla niego kota to nie zmienia sie z wiekiemby znać swoje miejsce, wyssałem z matki mlekiemzachowaj twarz na ulicyzachowaj twarz na koncerciezachowaj twarz na komendziezachowaj twarz wobec innych przede wszystkim wobec siebiezachowaj twarz, bądź siebie pewiento w twojej głowie, w twoim sercu, w twojej duszysam, sam.. wybór masztwe oczy odbiciem, a wyrazem twarz [x2]nie umiesz się zachować?nie zagrzejesz miejscanie potrafisz się odzywać?wyłapiesz klemensagadka czerstwa nie trać chwili na plebsaco przez telefon ściemnia a za plecami szeptao co ten hałas, kto tym gównem jara sie znówkolejny buch, kolejny hemp gruzadany trud przynosi efekt takireprezentujemy hardkor, nie dajemy padakiwciąż tacy sami, w doświadczenie bogatsipyta mnie brat: "ziom, w lustro czasem patrzysz?"tak, mam świadomość popełnionych błędówdobra wiadomość - ciągle nie tracę pęduteraz bez nerwów staram się rozwiązać problemmów co leży na sercu, nie rozbijaj na drobnepomiędzy złem a dobrem jest obojętność, pustkazachowaj twarz nim na zawsze zamkniesz ustato w twojej głowie, w twoim sercu, w twojej duszysam, sam.. wybór masztwe oczy odbiciem, a wyrazem twarz [x2]
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Hemp Gru: Zachowaj twarz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hemp Gru: Zachowaj twarz

Skomentuj tekst

Hemp Gru: Zachowaj twarz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • hemp gru zachowaj twarz tekst
 • zachowaj twarz tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zachowaj twarz - Hemp Gru, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zachowaj twarz - Hemp Gru. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hemp Gru.