Hinol Polska Wersja: Coś mi mówi
Tekst piosenki
Tekst piosenki
Hinol Polska Wersja: Coś mi mówi
Europa, Poland, kreska nowa Sodoma!
Stoję ten sam, trzymam w dłoniach wszechświat,
I słucham jak następca swego mentora,
On mi wciąż wysyła znaki, każdą literę i napis nagrane na tracki,
Przeczucie jak deja-vu, ścieżkami prowadzi przez krainę magii,
Coś mi mówi że to dopiero początek, to jest dobry rok aby rzucić nową klątwę,
Zniknę stąd ale to nie będzie końcem, jeszcze dziesięć lat będę przynosił wam słońce,
O przyczyno wszystkich przyczyn, nie opuszczaj mnie nie zostawiaj pośród ciszy,
Wdrapuje się przez gęste chmury w stronę wyżyn,
By usłyszeć Cię, bez Ciebie staje się niczym ja,
Czeka mnie samotność, lecz tego wymaga cel,
Gdy mnie pod sąd wloką wkładają na głowę cierń,
Ot co! Choć nie zawsze się zwycięża, coś mi mówi, że uniosę każdy ciężar,
Dany mi, w melodii daj odrodzić się bym się więcej nie pogubił,
Chcą mnie omamić, wiem jak dalej iść, ich krzyk bawi mnie jak je&ane „Scary Movie” bo
Coś mi mówi, pod dyktando, moja misja jest też moją mantrą,
Coś mi mówi, moją matką jest nadzieja, ojczymem był hardkor,
Coś mi mówi, niosę jarzmo, które innym daje światło,
Coś mi mówi, regge ragga stil nie pozwala tknąć mnie nawet diabłom.
Oto jest smoka rok, znowu zaczynam na nowo,
Ufam niesłyszalnym słowom, zostawiam przeszłość za sobą,
Już bezpowrotną wiem którą iść drogą,
Po światło dnia już nie idę sam.
Tłumaczenie piosenki
Hinol Polska Wersja: Coś mi mówi
O tym utworze
Hinol Polska Wersja: Coś mi mówi
Coś mi mówi
Na YouTube "Coś mi mówi" premierowo ukazało się 15 lutego 2024 roku. Piosenki posłuchać można na oficjalnym kanale @polskawersja2023, który subskrybowany jest przez ponad 473 tys. użytkowników. Od czasu premiery, przez trzy miesiące piosenka osiągnęła wynik 2,7 mln wyświetleń.
"Coś mi mówi" ukaże się na płycie o tej samej nazwie, której premiera przewidziana jest na 14 czerwca 2024 roku. Na stronie www.hinol.pl zakupić można gadżety związane z najnowszym wydawnictwem.
Pod klipem znalazł się komentarz od twórców - "Przedstawiamy pierwszy singiel Hinola z albumu o tym samym tytule - "Coś mi mówi". Muzykę do utworu wyprodukował 2CHECK, za mix odpowiedzialny jest Waldemar Dańczak "Holosonix", zaś przy montażu teledysku czynny udział brał Hinol."
Pod klipem znalazło się też ponad 1300 komentarzy - "Człowieku, Ty nie jesteś raperem, a terapeutą, dziękuję Tobie jak i Janowi, za to co robicie dla zwykłego zjadacz chleba" lub "Takiego Rapu Chcemy! Jesteś Mentorem dla wielu pokoleń. Hinol roztrzaskałeś moją Depresję w pył. Życzę wszystkim powodzenia w walce o lepsze jutro."
Oprócz "Coś mi mówi", Hinol ma na koncie również inne utwory, do których teksty znaleźć można TUTAJ, jak: "Bez znaczenia", "Brutality show", "Czarne myśli", "Duże dzieci", czy "Dziś się czuję jak to zwierzę".
Hinol Polska Wersja
Polska Wersja to hip-hopowy zespół założony przez dwóch raperów: Jano i Hinola w 2012 roku w Warszawie.
Na koncie mają trzy albumy studyjne: "Powrót do przeszłości" z 2013 roku, który uzyskał status złotej płyty, "Notabene" z 2016 roku, pokryty platyną oraz "Na waszych oczach" z 2023 roku, który osiągnął status trzykrotnej platyny.
Chłopaki mieli okazję współpracować z takimi artystami jak Nizioł (Tomasz Niziński), Małach (Bartłomiej Małachowski), czy Rest (Damian Oskar Osytek) i Rufuz (Rafał Kwiatkowski).
Konto (@hinol_polska_wersja), które raper prowadzi na instagramie, śledzi obecnie (czerwiec 2024) ponad 178 tys. użytkowników, natomiast konto Jana (@jano_polska_wersja) obserwuje 83,1 tys. osób.
Inne teksty wykonawcy
Hinol Polska Wersja: Coś mi mówi
-
Moja ostatnia łza
- Hinol Polska Wersja
-
Bez znaczenia
- Hinol Polska Wersja
-
Duże dzieci
- Hinol Polska Wersja
-
Znak pokoju
- Hinol Polska Wersja
-
DZIĘKI ŻYCIE ft. Paulina Grządkowska
- Hinol Polska Wersja
Skomentuj tekst
Hinol Polska Wersja: Coś mi mówi
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka
Dawid Podsiadło
„Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
-
Toksyny (Słoń & The Returners)
Słoń
„Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
-
Wonderful
Monika Kociołek
„You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
-
Miodożer
Genzie
„Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
-
Suma wszystkich strachów
Małpa
„Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Cham - feat. Sobota
- Roxaok (Roxana Orłowska)
-
Des Choses À Dire
- Garou
-
Мужчина
- Alena Omargalieva
-
Z daleka
- Natalia Lesz
-
Królestwo
- ShataQS
-
EWA FARNA - FEAT. ŻABSON, YZOMANDIAS, ERNE100
- Frosti
-
In Your Arms
- CRISTINA CHERRY
-
SKARBIE
- RETRO BAND
-
Voices - feat. Marika Wilson
- Ray Wilson
-
Ot tak
- CHEAP TOBACCO
Tekst piosenki Coś mi mówi - Hinol Polska Wersja, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Coś mi mówi - Hinol Polska Wersja. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hinol Polska Wersja.
Komentarze: 0